reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Hej babochy!!
Muszę się na Was poskarżyć, bo okazuje się, że wcale nie tęskniłyście a ja tutaj taki wyrzut i tęsknota, że tak długo mnie nie było :eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Paula dziękuję, że zauważyłaś moją obecność:-)
Byłam u naszej pedriatki i wiecie co powiedziała?? że te zmiany skórne na rączkach i buzi mogą być od słońca brrr takie uczulenie... dostał clemastin i jakieś tak maści i kremy.
kurcze poczytałam zaległości i trochę mętlik mam....któraś pytała o niedokrwistość... Marcel dostawał ferrum lek taki w syropie ale to na receptę, a jeśli nie dała pediatra to pewnie nie potrzeba, są jakieś tabletki Marsjanki dla dzieci, pewnie maja trochę żelaza:tak: trzeba popytać w aptece jakiejś miłej pani to doradzi:-D:-D
a propos my też będziemy kontrolować krew Marcela pod koniec kwietnia i okaże się czy będą konieczne badania w instytucie hematologii:-:)-(
dobra idę spać bo D. już sie drze na mnie że za głośno klikam w klawiaturę..kurde wkurza mnie on coś ostatnio:crazy:
edit: ach i co do bodziaków ja też tylko ich używałam, koszulki odpadały... kurde pomyśleć, że kiedyś ich nie było... tylko kaftaniki i śpiochy... ciężko miały kobity... dobranoc
Buziaki i kolorowiastych
 
Monia, Viki, Iza, Alex, Grzechotka, Anetka jak po świetach ??

Iza a ja to co :-:)-:)-(, tez pytalam o Ciebie, no no no :sorry::sorry:

Sylwia a sa wieksze rozmiary np 18-23, patrzylam na allegro i mi sie podoba wzor piesek i zabka :-):-), macie tam takie?? a jakbys mi kupila to Ci kase w zlotowkach czy funtach przywiezc :happy:. A i nie bedziesz miala za ciezkiego bagazu, bo zeby Cie przezemnie do samolotu nie wpuscili ;-):-D
 
Jutrzenka daj linka żebym zobaczyła jak one wyglądają i pojadę takich szukac:-) Miejmy nadzieję, że będą. Ile chcesz paczek??
Kaskę możesz oddac w zł:tak: a o nadbagaż się nie martw, jedziemy tylko na 5 dni więc nie będziemy mieli dużo swoich rzeczy:-)
 
hej

tak sobie mysle jak tu pusto bedzie w sobotę i w niedzielę jak większość pojedzie na spotkanie
szkoda że mnie sie nie uda:eek:

wczoraj widziałam się z viki bawiłyśmy sie w piaskownicy:-D:-D:-D

dostałam niespodziewanie@ o 2 tyg za wcześnie i co to może znaczyć ???brzuch mnie boliiiiiii

bzdury gadam
miłego dnia
 
hehe no tak grzechotka - bawiłyśmy sie w piaskownicy:rofl2:dobre dobre:-D

dzien dobry

a u nas napieta atmosfera. wczoraj zadzwonili do Valdka ze w niedziele leci na statek...
po 2 godzinach zadzwonili, że jednak nie ma jeszcze wizy brazylijskiej i do wtorku siedzi w domu no a pozniej sie zobaczy...

echh ja tak nie lubie tej niepewnosci...
o i dlatego wciaz nie wiem czy bedz\iemy w sobote czy nie....:wściekła/y:

ech milego dnia wszystkim
 
Dzień dobry piątkowo!!
My już po śniadanku i małego odłożyłam na kimkę, ale cos tam sobie krzyczy więc ciekawe jak sprawy się dalej potoczą...:eek:
Jutrzenko ach umknęło to mojej uwadze:baffled: ale dzięki Ci dziewczyno za pamięć
Sylwia ja też bym zamówiła u Ciebie jedną paczuszkę bodziaków ale nie śmiem prosić...chyba, że mogę coś w zamian Ci zaoferować...np jabłka grójeckie:-D:-D
dobra biorę się za prasowanie i zmywanie.... dzisiaj pewnie znowu wyjeżdżamy do Mojej mamy i babci, bo msza jest za ciocię w sobotę echhhhh ciągle w drodze ostatnio i nawet wy już mnie zapominacie.... a dla mnie te wyjazdy strasznie męczące ... ponad 100km w jedną stronę a do teściów 150 :zawstydzona/y:
No a co tam u Was jakies plany na weekend??
EDIT: Grzechotencja może przejdź się do lekarza... ja też muszę bo jeszcze od czasów ciąży nie mam @... też nie wiem co to znaczy ale dwa tygodnie to dużo, a może przemęczenie albo cuś...
 
Ostatnia edycja:
heloł:)
Sylwus:) a ja tez moge ????? hihihihihih mi tez kupisz ????????
Paula a ty kupowazłas dla Juli na długi chyba rekaw body co??????? daj znac i moze masz linka co????
VIKI Grzechotka jak tam .... zamki lepiłyscie w piaskownicy ???/ hihihihih
dla reszty buziloki :) cmok cmok :)\
głowa mnie cosik boli hmmmm
to pewnie dlatego ze mała wstała o 5,30 i potem drzemneła na pół godz ok 8 i potem jak wstała to wzieła z pufy smietane która wczoraj wieczorem T kupił i połozył ja tam ..... (noł koments) wrrrrr
\ a ja chciałam ratowac smietane niosac na tacy kileliszi i ... dwa padły na podłoge w drobny mak no i musiałam odkurzac wrrrrrrr
 
Dzień dobry.
Ale jestem śpiąca. Dzieciaki kiepsko dziś spały a o 6 już wszystkie były na nogach.
Dziś Małgoś kończy trzy miesiące. Ależ ten czas leci no nie?

Sylwia Ja też bym potrzebowała body dla malutkiej tylko że mnie nie będzie na zlocie:-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry