• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
przypomniało mi się.....i znalazłam.
dwa lata temu jak jechaliśmy do Władysławowa....
po drodze jest taki parking po prawej stronie.
i na nim widziałam takie cuda.......
babka nie wiem do czego pozowała......
ale ...J się wtedy naoglądał........:-D:-D:-D-wyginała sie jak węgorz na tej masce.:-D:-D:tak::tak:
laskaf.jpg
 
kasia no nie dziwię się mężowi :-D mój to by zasnąć nie mógł :-D
ruszała się bo może maska ją parzyła? :-D
nie masz większego? coś ty taka mini ostatnio? ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry