• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
paula zgadlas :)
jutrzenka tak daleko od siebie a takie same problemy...
grzechotka juz nie przesadzaj ze modelka taka zlaaaa gdybs mnie zobaczylaaa heheh
a dla reszty moich ulubionych kolezanek ( z pewnymi wyjatkami ) cukiereczki i ciasteczkaaaaa
czy mialam cos napisac dla kogos ?? jak tak to prosze mnie przywolac do porzadku hehhe
 
ja to do wszystkiego sie szykuje jak sojka za morze stefanka.... ale moze jakbys jakies ladne zaproszenie wyslala, zlotem zdobione, lub innym drogocennym kruszcem, to kto wie....:-p;-):-D
 
oj Alex,Alex...napatrzyłaś się na to całe złoto vipa z Rosji i tez Ci się marzy....:-D

Laski pokarzcie nam te swoje sukienki-zobaczymy jakie z Was modelki:tak::-)
cos robicie ciekawego???
:-):-):-)
u nas zaraz kapiel,jakas mała kolacja....
 
alex a tobie to sie w du...glowie nie przewrocilo ?? zaproszenie ?? nie dosc ze doznalas zaszczytu ze stefanka wychodzi z propozycja i zaprasza cie do samej jaskini lwa to jeszcze ma mi na tym zalezec ??? ooo nieeeee :))
jedyne co moge ci wyslac to jakas wiazanke hehhe ale nie mam na mysli kwiatow hehhe
 
reklama
OOOOOOOOOOOOO ktoś tu zdenerwował Stefankę naszą. Strach się bać:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

Dzieciaki śpią a ja czekam na YCD. Ciekawe czy dziś uda mi się wytrwać do końca:sorry2::sorry2::sorry2:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry