• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
pierwsza haha

jestem załamana bo jednak kiecka nie pasuje eee żle w niej wygladam bo ma za dużo materiału i jutro jeszcze spróbuję ja przerobić zła jestem strasznie
wczoraj zakupiłam nastepna ale tym razem za 26 zł hehheeh nie wiem w czym ja pójdę na to wesele :baffled::baffled::baffled::baffled::no::no::no::no:
 
a dla reszty moich ulubionych kolezanek ( z pewnymi wyjatkami ) cukiereczki i ciasteczkaaaaa
czy mialam cos napisac dla kogos ?? jak tak to prosze mnie przywolac do porzadku hehhe


hmmmm czyzby to do mnie ????? no chyba bo juz do mnie nic sie nie odzywasz:(
tylko nie rozumiem dlaczego:(:-(


GRZECHOTKA tak tak tak:)
 
reklama
dzien dobry laseczki:-):-):-)

Ale u nas dzis ladny dzien....tralalalaa...ja juz po sniadanku, posprzatalam sobie...tyle to moje cudo jeszcze spi....ale nie narzekam niech się chłopak wyspi-ostatnio spi do 9:00
(grzeczny chlopiec:tak:)

Grzechotka,Ela hejka:-);-)

Majoszka moja kochana mialam Ci odpowiedziec:tak,tak...hihihi;-):cool2:
Aga haloooo:-)

idę troszke poczytać gazetki....milego dnia!!!:-):-):-)
Smiley-IPB-283.gif
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry