• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
nie no żartowałam :tak:;-) ja to cię normalnie kiedyś zgłoszę do jak to leciało? dasz upust swojemu gardziołkowi :-)
może coś się mufinkowi śni? :sorry:
 
My mamy sąsiada, ktory śpiewa zawodo...gdzies w operze i ma ten głos taki potezny,czesto śpiewa w łazience...oj wtedy to tak sychac jakby był tuz obok...
 
reklama
oooo to może jakiś duecik? ;-)

wypełniam jakąś ankietę dot produktów dla dzieci zagryzając przepysznym ciastem z truskawkami od sąsiadki :-p podzieliłabym się z wami :tak:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry