• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Kasiamaj!!! Przywołuję Cię do porządku.... :szok::-p nie siej zgorszenia swoim "gumiakiem"!!! :laugh2::laugh2::laugh2:

Alex to ciężki czas dla nas... te bunty naszych maluchów...
 
reklama
:szok::szok::szok::szok:nadchodzi!!!!!-gumiak Kasimaj!!!:-D:-D:-D:-D
o proszę takiego mamy kolegę......
jhgjhjhg.jpg
jyjhgjhgj.jpg

kosztował jakieś 20zł.
 
eja

ja dopoiero wróciłam z wojaży po urzedasch i lekarzach jeszcze cały dzięń pada kurna:eek::baffled:
i za chwile zwasriuję z tym smrodem moim dałam mu dzis kawłek czekaloady i wyje juz z 10 min że chce wiecej

stefcia rybko a to czemu jesteś pod takim wrażeniem mojej osoby hmm????
asia no cgce w szkole pańtwowej bo wiesz etacik wakacje ferie itp itd ciekawe czy dostanę jakies oferty oby
 
ooo widze dzis dzien kupowania spodni...mi tez sie kupilo dzis jedne....;-)

Grzechotka szukaj,szukaj...u nas w prywatnym gimnmazjum płacą angliście 80 zl na godzine to calkiem niezle,moze Tobie się uda ....:tak:

Kasia ale ten Twoj osiołek jest.....nie nie moge tego napisac....napisze tak: fajny ma ogonek a uszy jakie fajne:-D:-p
 
Ludziska, skończyłam pisanie, ufffffffffff
Jeszcze tylko kosmetyka, czyli wydruk, strony tytułowe i mam luzik, aż do momentu rozmowy kwalifikacyjnej.

Grzechociu, zatem powodzenia w dostaniu pracy na etacie belfra państwowego. Tak kolorowo z kasą tam nie ma, niestety jak jest z wakacjami i feriami. No chyba, że jak Dota mówi prywatna szkoła. Tylko np. u nas jest tak, że nauczyciel w prywatnej musi wyrobić te 40h tygodniowo. I w niektórych płacą tak jak w zwykłych + premia. Pracowałam kiedyś i nigdy więcej, wrrrrrrrrrr
Dota, coś pisałaś o wychodzących piątkach u maluchów. Filipowi wyszły jako pierwsze, hehehe
Kasiamaj, fajnego masz gumiaka, ale jakiś siny jest:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry