• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Kacha-i dobrze że Ci spadł bo ciepło się robi....:tak::-D-tzn.robiło-bo znów leje...:wściekła/y:

muszę już Was opuścić....-cieszycie się???
jutro wcześnie wstajemy i ruszamy w drogę
VroumVroum01.gif
mam nadzieję że wszystko będzie ok??

dobrej nocki dla Was!!!
śnijcie o osiołkach:laugh2::tak:;-)
images
images
images
Langue02.gif


dobranoc!!!
 
Ostatnia edycja:
piewsza ahoj zboczuszki:)
hihihihihihihih
i co laski jak tam macie jeszcze jakies pomysły co do mojego pyt????/ STEFANKA JUZ WYMYSLIŁAS???
mała wczoraj poszła o 10 spac bo tak pózno od mamy wrócilismy i myslałam ze pospi dłuzej a ona o 6 pobutke nam zrobiła :(
 
Dobry dzień!

POgoda beznadziejna. U nas leje :-(Mieliśmy na weekend pojechać do teściów, ale przy takiej pogodzie to wątpię.
Poza tym nic ciekawego. Zamierzam sprzątać.

Elcia, kupcie rodzicom wycieczkę zagraniczną. Jak zrobicie zrzutę całą rodziną, to może styknie :-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry