kacha_wawa
12.2007/01.2010/09.2011
Weroniczko wszystkiego najlepszego dla Stasia :-)
U nas tak samo jak u cielęcinki Stefanki jest zajefajna pogoda i grzech w domu siedzieć, więc znowu mykam sobie na ogród :-) Aż mi się pot po cyckach leje tak jest gorąco
Buźka laseczki
U nas tak samo jak u cielęcinki Stefanki jest zajefajna pogoda i grzech w domu siedzieć, więc znowu mykam sobie na ogród :-) Aż mi się pot po cyckach leje tak jest gorąco

Buźka laseczki





okna pozamykane a zimno jak pierun! męczyłyśmy się z młodą dzisiaj bo pogoda kiepska i jakoś zleciało ;-) sama już się dłużej bawi to mam większy luzik :-)




