HEJO
wczoraj mnie nie bylo bo wrocilam od siostry o 20 i spala u mnie mama wiec rozumiecie ;-)
ja siedze sobie pije kawke i czekam na 15 i do fryzjera zmykam. Nic nie robie dzis, nie sprzatam co by mnie nogi nie bolaly


. Z prac fizycznych zaladowalam zmywarke ale i tak dupa z tego bo nie ma jednej fazy i nie moge wlaczyc
ogladalam dzis rekawiczki dla kuby takie materialowe ale z kolorow ktore mnie intresowaly byly tylko na jeden palec a ja dla kuby wole na 5 bo on sna spcery czy to samochodem czy wozkiem zabiera jakies samochodziki z domu
Kasia u Ciebie tez snieg?? u mnie jest i do tego zimna, kurde nie wiem jakie buty mam do kosciola zalozyc, nie chce sie przeziebic poza tym u mnie tylko 5c.
Udanej imprezki zycze
Stefanka to coz, na wsi takie domy sie buduje
Basia pewnie ze sie nie obrazilam bo nie bylo za co
i chyba tyle ode mnie, nie wiem czy sie jeszcze dzis odezwe, pewnie nie wiec do jutra