reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

ATAATA - TAKIE BOLESNE JAJNIKI JAKBY KTOŚ SZPIKULEC WBIL TO NORMA....MIALAM DOKLADNIE TO SAMO....POTEM WSZYSTKO USTĘPUJE.....TAKŻE NIE MASZ SIĘ CZYM DENERWOWAC. MACICA SIĘ ROZCIAGA IĘC CZASEM BEDZIE COŚ TAM BOLAŁO.....ALE TEZ NIE KONIECZNIE
 
reklama
ATAATA musi byc grudzien bo ostatnia @ byla 16 marca.Wiec termin jak nic na grudzien.

Kindzia ale jajca:laugh2: Ja miałam @ 15 marca:laugh2: więc rodzimy w okolicach świąt:szok:
Kalendarze ciąży wyliczają mi termin na 23,24 grudnia, ale ja policzyłam 40 tygodni od @ i mi wyszło 19 grudzień i tak tez mam w suwaczkach:-p

Czarodziejka dzięki za info, tak podejrzewałam że to normalne, ale wiesz zawsze sie człowiek boi mimo to;-)
 
ATAATA to zalezy jak liczysz.Wedlug kalendaza z ksiazki pokazuje mi 21 grudnia.wedlug sys;do dnia ostatniej @ + 7dni-3 miechy wychodzi 23 grudnia.Okaze sie co powie doktorek :-)
 
czesc dziewczyny! witam rowniez nowe brzuchatki! ja mialam ostatnia @ 13 marca (poczatek) i doliczylam do tego 40 tygodni i wyszlo ze 14 jest termin ale nie wiem czy dobrze policzylam...w ogole to suwaczka jescze nie robie bo nie chce zapeszac... zrobie po wizycie u lekarza a ta planuje dopiero po 8mym tygodniu, wole poczekac...tym bardziej ze objawow u mnie niet - ale w sumie w poprzednich dwoch ciazach tez nic mi na poczatku nie bylo, wiec tym sie tak az nie martwie, mam nadzieje ze wszystko jest ok! czego i wam zycze!:-) :-) :-)
 
Czesc dziewczyny, ja ostatni okres mialam 14.03 i wyliczylam sobie porod 22.12, u lekarza jeszcze nie bylam, tez w siodmym tygodniu sie wybieram, bo chce uslyszec serduszko (bedzie juz slychac?).

Jezeli chodzi o objawy to nic mi nie jest, brzuch juz mnie nie boli, bolal kilka dni przed planowanym okresem, troche piersi przy dotyku i to wszystko. Czasami mi sie wydaje ze nie jestem w ciazy, no ale temperatura nadal wysoka, no i piekne dwie kreseczki:)
 
Hehe widze, że każdej z nas terminy zupełniue innaczeaj wychodzą:laugh2:
Ale my sobie morzemy liczyć i liczyć, a lekarz itak pewnie nam zupełnie inną date poda:-p pewnie jeszcze weźmie srednia długość cyklu, coś tam pododaje, cos pomorzy i powie kiedy bedziemy rodzić:-D :laugh2: :-D
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie!!!
Wczoraj bardzo, ale to bardzo delikatnie zaczełam plamić. Dziś rano znowu ale juz nie delikatnie, tak jakby @ się zaczynała.:no: :no: :no:
Nie wiem czy to normalne. W pierwszej ciązy nie plamiłam.
Juz miałam jechac do szpitala,ale u nas jest taka polityka szpitalna,że żaden lekarz nie przyjdzie cię zbadać, tylko odrazu biorą cię na oddział. Jak w poprzedniej ciązy zemdlałam, to mnie wzieli na trzy dni, a badań w tym czasie zrobili tyle co mój gin na jednej wizycie.
Nie wiem, może takie plamienia w 6 tygodniu to norma...
Jak myślę o tych wszystkich lekach jakie brałam nie wiedząc o ciązy i teraz jeszcze to plamianie, to jestem przerażona...:-( :-(
 
Do góry