reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Magdoza ;-) zobaczymy czy na sam koniec ciąży jednak Mały nie zrobi Wam psikusa i jednak urodzi się w grudniu. Mi na ostatnim USG lekarz powiedział, że też termin przesuwa się troszkę i wcale nie jest wykluczone, że zahaczę listopad ;-)
Magdoza to podeślij mi na prv swój adres to w przyszłym tyg. wyślę CD.
Asmodis! Witaj kochana! No to gratulacje ze zdanych egzaminów :biggrin2:
A z lekturą nadrobisz ;-) jedyna zmiana u nas to... większe brzuchaczki z nas!
 
Madziu a co to za zastrzyki?
Trzymaj się ;-)

Kochane ja też się żegnam. Jutro kolejni goście... moja siostra ze swa córeczką, małą rozrabiarką ;-)
Pa!
 
Asmodis, no to duze gratulacje z powodu tych zaliczonych egzaminow!:)
A co do muzyczki dla bobasow, to znacie moze: bebe Lilly? Polecam zwlaszcza polskie wersje piosenek, narazie moze ciut bardziej dla nas, ale jak nam bobasy podrosna, to bedzie i dla nich w sam raz:-)
(teledyski mozna sobie obejrzec na YouTube - Broadcast Yourself. albo Wrzuta.pl)
Zapewne aktywnosc na BB do poniedzialku troszke spadnie, wiec milego weekendu mamuski i dzidziusie!:-) Odpoczywajcie sobie i sie relaksujcie!
 
reklama
Witam się w sobotni ranek.
Magdoza witaj w gangu grudniowych mamusiek.
Asmodis świetnie że się odezwałaś bo już naprawdę się martwiłam o Ciebie. Gratuluję egzaminów pozdawanych.
Ewa a powiedź mi nie wiesz ile kosztuje przesłanie takiej płytki? Bo ja chętnie bym też od Ciebie kupiła bo bardzo lubię muzykę poważną.
 
Do góry