reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej witam wszystkie dziewczynki i chłopaczków:-):-)

buziaki dla Gajutka cmoki cmoki

viki fajnt prezent też by mi się taki przydał:-)

sylwia my zeczywiście musimy sie razem trzymać SOJUSZNICZKO;-)

ataata nie martw się daria pewnie zaraz zacznie jeść za dwie i nie nadążysz z kupowaniem mleka:-D

a u nas noc zwyczajna 2 jedzebia chociaz za 2 razen tylko na sekunde sie przyssał i zasnął ale ja już nie będę go zmuszać do przespania nocy jak b edzie gotowy to sam zacznie przesypiać teraz widocznie potrzebuje mamusi w nocy:-D

za to kubulek dał się mamie wyspać obudził się o 6 jak zwykle do 7 wariował napłakał się przy lekach i usnał na następne 3 h super kochane dziecko:-D

idziemy dziś do lekarza popołudniu zobaczymy co powie obawiam się że dalej antybiotyk będziemy mieli już tydzień leczenia i żadnej poprawy kurde :angry::wściekła/y::wściekła/y:

oby było lepiej
od razu zważę tego kloca zobaczymy ile przybył :-D

miłego dnia dziewczynki
 
reklama
witam sie z wami;-)

grzechotka spokojnie to napewno przez jagody:tak: pablo po jagodach tez robi ciemna, a na kube tez mogl dodatkowo antybiotyk tak zadzialac.tak ze nie panikuj


gajutku buziale od pabla i cioci

 
Wszystkiego najlepszego dla Gajutka Stefankowego ;-)

Mnie zaraz coś trafi, Młody po przespanej nocy znowu kwiczy od rana, czy te zęby nie mogą szybciej iść?? Oliś zrobił się taki zadymiarz, że szok,a takie spokojne i wesołe dziecko z Niego było...
 
JEJU ALE SIĘ WYSTRASZYŁAM
widziałam juz jego kupy we wszystkich kolorach tęczy ale czarnej jeszze nie przerabialiśmy. po antybiotykach z zasady ma kupe zieloną niestety ale przez te marchewki banany i inne to juz wszystkie kolory się tam znajdują
 
Ja tylko na chwilke bo mam malo czasu!
Korzystam z chwili kiedy karmie;-)Musze sie wam pozalic bo malemu od jakis dwoch dni, moje mleczko przestaje wystarczac:-:)zawstydzona/y:Moze to zasluga tej diety albo poprostu jego lakomstwa.Jak nakarmilam go o 11tej deserkiem z bananem i do tego cyc to po 1,5 godziny byl wrzask jakby pol dnia nie jadl:baffled::no:
Rano tez po wstaniu najadl sie i starczylo mu to na godzinke:zawstydzona/y:
Smutno mi bo czuje ,ze dlugo tak nie pociagniemy i skonczy sie pewnie karminie mojego grubaska piersia:-:)-:)-(
 
ale pieknie dzis na dworze :-D:-D Madzia spala w wozeczku ja na lawce ksiazke czytalam, sloneczko przygrzewalo... tak sie rozleniwilam ze az mi sie do domu nie chcialo wracac, zreszta Madzi chyba tez bo obudzila sie dopiero w mieszkaniu :-)

dobrze ze nie pada bo mala przyzwyczaila sie juz do 2 spacerkow dziennie a wczoraj mogla byc tylko na jednym i byla lekko zdezorientowana
 
reklama
Ja tylko na chwilke bo mam malo czasu!
Korzystam z chwili kiedy karmie;-)Musze sie wam pozalic bo malemu od jakis dwoch dni, moje mleczko przestaje wystarczac:-:)zawstydzona/y:Moze to zasluga tej diety albo poprostu jego lakomstwa.Jak nakarmilam go o 11tej deserkiem z bananem i do tego cyc to po 1,5 godziny byl wrzask jakby pol dnia nie jadl:baffled::no:
Rano tez po wstaniu najadl sie i starczylo mu to na godzinke:zawstydzona/y:
Smutno mi bo czuje ,ze dlugo tak nie pociagniemy i skonczy sie pewnie karminie mojego grubaska piersia:-:)-:)-(


aneczka ja mam ten sam problem cały czas jest mu mało z piersi zaczęło się już jakieś 1,5 tygodnia temu zaczęłam mu więc więcej dawać z butelki no i niestety lakatacja już mi tak osłabła że mogę go jedynie raz dziennie nakarmić pożądnie z cyca i w nocy mu daję i nad ranem jak się obudzi o 6 a tak cały dzień na butli . wcześniej jedł tylko jedną butelkę przed snem a teraz niestety każde karmienie . Też mi jest strasznie przykro że go juz piersią nie będę karmiła bo miałam zamiar przynajmniej do 6 miesięcy a tu klops. :baffled::baffled::no::no:
Może mały ma teraz skok wzrostowy i więcej potrzebuje ale powinno się po kilku dniach unormować
 
Do góry