reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

albo mam chinskie znaczki albo pusta biala strone ....

a myslalam ze tylko mi nawala :no: od kilku dni mam okazje posiedziec przy kompie i nawet poczytac sobie nie moge :wściekła/y:
 
reklama
Witajcie Kochane :-)
My już nie śpimy i szykujemy się do szpitala... Nie powiem,żeby mi się jakoś szczególnie spieszyło, wszystko robię z prędkością ślimaka, żeby to odwlec...

Serdeczne życzonka i buziole dla Marcelka na 5 miesiąc i oczywiście dużo zdrówka, żeby sobie plamki i wysypka poszły w siną dal;-)
 
hej czyżbym ja pierwsza była???


STO LATEK MARCELKU BUZIAKI
dzięki za kciuki w czwartek mamy szczepienie to od razu pokaże to lekarzowi

viki i madzia fajnie że skie spotkałyście może wreszcire ja i vi,ki sie spotkamy już 2 raz ale tym razem w innym kontekście:-D:-D

Kasiu trzymaj sie złotko

a co do herbatek to Kuba na początku pił bobofen taką mieszankę ziołową ona jest całkiem bez cukru ale strasznie mu to szło nie chciał pić woda a w zyciu pluł ile sie dało potem zaczełam mu dosładzać glukozą ale glukoza jest bardzo kolkorodna wreszcie zaczął pić herbatkę hippa najpierw koperkowa teraz melisa z jjabłkiem ale nie wypija więcekj niż 100 ml i to do godz 18 na wieczór nie daję już słodkości

teraz jak pije soczki daję mu albo nektary albo soczki rozrobione z wodą tylko naturalny marchewkowy pije sam. Dostaje na zmianę jednego dnia herbatkę jednego soczek.
Pozatym zawsze wieczorem myję mu dziąsełka po jedzeniu i czasem rano lub w południe

dodatkowo czytałam że jakd dziecku wyjdą juz zęby to można podawać kropelki z fluorem w zależnośći od stężenia fluoru w wodzie pitnej w kranie lub w wodzie mineralnej. Takie info posiada lekarz pediatra i on może zapisać takie kropeli. Zapobiegaja one w dużej mierze pruchnicy. Słyszałam że nie poleca sie tych kropelek poniżej 6 miesiąca ale to wszystko zależy od lekarza i stężenia fluoru.

U nas marna pogoda pada deszcz a mieliśmy iść dziś do zoo:baffled::angry:

życze wam miłego dnia:-D
 
Spóźnione ale serdeczne życzonka dla OLISIA, trzymam kciuki....:-):-):-)

Sto latek dla MARCELKA, oby wszystkie krosteczki i plameczki znikły z uroczego chłopca...:-):-):-)

No i imieninowe życzonka dla MONI. Buziak Kochana...:-D:-D:-D

Wczoraj mnie nie było bo szanowny mąż od rana okupował kompa :wściekła/y:

Co do herbatek to my na zmianę rumianek i kpoerek hipp i jabłko z melisą BoboVita. Czasem dostaje też czystą wodę i pije bez piśnięcia. Julka mleko je bez problemu. Więc jakoś jestem spokojna, a bojąc się o cukier zawsze można rozrobic słabszą tą herbatkę.

Aneczka co do przekręcania się to nie bardzo mogę poóc bo Julka z brzuszka na plecy przewraca się dośc dawno bo jak miała 2 miesiące to to robiła, a teraz to już wogóle szaleństwo bo jak ją położę to z pleców na brzuch, z brzucha na plecy i tak w kółko... tylko że przewraca się tylko na prawą stronę na razie... Ale to podobno na początku tak jest.

Co do wóżka typu parasolka to Agatka ma 100% racji. Typowa parasolka nie ma rozkładanego oparcia, tylko siedząca pozycja ;-):tak:

Grzeczotka mam nadzieję że twoje obawy są mylne.... :tak:

Viki, Madzia fajnie że udało wam się spotkac. :tak:

U nas pogoda do niczego, bllleee.... Ale może uda się na jakiś spacer wyskoczyc.
 
Witam.

Sto latek dla Marcelka, buziaczki :-)

Monia wszystkiego naj naj w dniu imienin, zdrowka i pociechy z Twoich dwoch wspanialych mezczyzn. I duzo milosci :-)

U nas dzis noc jak wczoraj i po cicho zaczynam miec nadzieje ze tak zostanie :tak:, najpierw spanie do 7:30 a potem od 8:30 do 10:20 :szok::szok:. Ale to pewnie przez pogode. Ale moze to nowe zwyczaje :laugh2::laugh2:

Kasia trzymam mocno kciuki

U nas pogoda narazie do bani. Wczoraj planowa,lismy ze jak bedzie ladnie pojdziemy na spacerek i na obiadek na miasta ale chyba nic z tego. A na 16 ide na imieniny do kolezanki Moniki.
Milego dnia
 
Monia wszystkiego najlepszego w dniu imienin. Dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń a w szczególności tych najskrytszych:-)


Marcelek baaardzo dziękuje wszystkim cioteczkom za życzenia. Kazał powiedziec Wam, że jestecie KOCHANE;-):tak:

Marcelkowa buzia wydaje mi się, że wygląda ciut lepiej. Plamki nadal są, choc chyba są bledsze:-) Wysypka z pleców nie zniknęła:-( No nic, poczekam jeszcze i poobserwuję Go.

Kasia czekamy na wieści
 
Sylwia jak by to było jakieś uczulenie to zawsze możesz dac Calcium,to nic nie zaszkodzi... z na pewno załagodzi wysypkę.

Moja Julcia ma od urodzenia plamkę na policzku :-:)-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: niestety...
 
reklama
Witam!

Ja tylko na chwilkę, bo zaraz spadamy na obiadek do moich rodziców, ale zaglądnę później i postaram sie wszyściutko nadrobić;-)

Najlepsze życzenia dla Marcelka,
STO LAT !!!!!
:-):-):-):-)
Buziaki:):):)

Kasia pamiętaj ... jesteśmy z Wami!!!!! Powodzenia:-)

I wielkie dzięki za pamięć i życzenia ... ależ mi się milutko zrobiło ... kochane jesteście
:tak::tak::-):-):-):-):-):-)

Miłego dnia ... choć pewnie wszędzie leje:crazy: ... ale mimo wszystko;-)
 
Do góry