reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej hej,
Ale cicho siedziałyście przez te kilka dni ;-)
U nas ostatnio bunt na pokładzie i próba sił...chyba. Wczoraj w południe jeszcze Wiktor spał na dworze, wieczorem K. poszedł żeby Młody pospał, żebym ja odpoczęła - wrócił wściekły i zmęczony bo pół miasta niósł Młodego na rękach. Dzisiaj na dworze tez płacz rzewny, a wyciągnąc nie można bo deszczyk sobie popadywał. Pokąpieli ani myśłał spać i dopiero co usnął. Ciekawe. Zęby? Zatwardzenie? Reakcja na wizytę u znajomych (dośc głośną)?

Kasia wypocznij i bądź śliczna i pełna energii dla Prezesa, na pewno będzie mu z tym dużo lepiej :tak:
 
reklama
Witam się po długiej weekendowej przerwie ;-)
Tak szybciutko się melduję.
Pogoda na Mazurach średnia :baffled: ale udało się odpocząć
Mały niestety złapał jakiś katarek.

A ja wracam do lektury, aby być na bieżąco!
Buziaki!

Kilka fotek z naszego wyjazdu po linkiem
adasiowy: Kilka dni na Mazurach...

A dla Moni i Marcelka uścisków 10000!!!
I spóźnione dla Olisia!!!

... nadrobiłam lekturę...

Oj Viki podróż faktycznie bylejaka mieliście. Współczuję Ci.
wracając do poruszanych tematów - ja jestem przeciwniczką chodzika. Mam takie same zdanie jak Aneczka.
Magdalenka co do przeniesienia maluszka do własnej sypialni - u nas Adasko już dawno śpi u siebie. Nie było większego problemu z tym, może dlatego, że dość wcześniej zamieszkał w swym pokoiku. Oczywiście z pomocą elektronicznej niani ;-)
Jutrzenko pytałas się o nianie el. nam sprawdza się idealnie taka FISHER PRICE ELEKTR. NIANIA Z LAMPKĄ, GWAR24m @E@ (354443937) - Aukcje internetowe Allegro
Można podłączyć do kontaktu tę część co jest u malucha.

Kasieńko - Oliś przedszkolaczkiem? No gratulacje! I bardzo się ciesze na wieści o mieszkanku i pomocy z opieki! Super, że tak się układa. I trzymam kciuki za... wiesz, za co ;-)

Jesli coś ominęłam to wybaczcie...
 
Ja tez tak tylko na chwile sie melduje, bo zmienilismy kompa i kupe czasu poswiecam na sciagniecie i instalacje odpowiednich programow + oczywiscie staly rozklad zajec w domu i z niunia:)

Wiec choc juz troche spoznione, to najserdeczniejsze zyczonka dla kochanych : Olisia, Marcelka i naszej Moni oczywiscie!!!

Kurcze, musze sie troche poskarzyc na moje dziecie... Mimo ze zabkow jakos u niej nie widac, to tak mi ostatnio masakruje cycusie dziaslami, ze boje sie jak sie pora karmienia zbliza. I kurcze jak mi sie zdarza krzyknac jak tak scisnie, to sie francusia usmiecha (a tatus razem z nia) Normalnie przemoc w rodzinie!!!:baffled: Ech...ciezki zywot matki karmicielki...;-)

Kasia, pewnie ze trzymamy kciukasy i to bardzo mocno!!!
 
My też sie witamy!!!!!:-):-):-)

Weekend majowy zleciał szybko ale najważneijsze, że wróciliśmy wypoczęci i zrelaksowani. Pogoda była świetna, jedynie pierwszego dnia troszkę wiało.

Na szczęście kolejny dłuuugi majowy weekend juz 24 maja....bo to Boże ciało, to przy okazji 4 dni wolne:tak:

Wielkie buziaki dla Oliwierka, Marcela i dla Moni:-)(to troszkę spóźnione)

A dzisiaj świętuje nasz styczniowy-buziak dla Antka:tak::-)

Poczytam jeszcze co tam u Was....papapa:-);-)
 
hej hej i my sie witamy dopiero tera chociaz oczywiście nie śpimy już od 6 rano dzień jak co dzień i od rana wycie :angry:wciąż nie chce zasnąć

buziorki dla Antosia
 
Witam te wyspane i wypoczęte, oraz te co wolą w lustro nie patrzec z niewyspania... ;-) Grzechotka współczuję...
U nas dziś piękna pogoda.:tak: Wstałam sobie wcześnie, pranko już w połowie, kuchnia wysprzątana, teraz dwa pokoje i chałupka będzie błyszczała... :-D:-D:-D
 
jejku Paula to jak się rozpędzisz to do mnie wpadnij :-D
terrorysta wreszcie śpi ja też muszę się za sprzątanie zabrać a może najpierw się prześpię tak mi się chce spać:baffled:
 
reklama
Aaaaaaaa zaspałam!!!!! Chciałam iść o 5 rano do szpitala i nawet budzika nie słyszałam!!!! Zbieram tyłek i zaraz z domu wybywam, wczoraj wróciłam późnym wieczorem i po prostu padnięta byłam, na szczęście jak narazie jest wszystko ok i Oliś na nowe leki reaguje bardzo dobrze, tzn. Jego ciśnienie nie rośnie :-)
Buziaczki i życzonka wszystkiego co najlepsze dla Antosia na 4 miesiące :-)
 
Do góry