reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witam grudnioweczki :-):-D:-)

WSZYSTKIEGO NAJ DLA ANTOSIA!!!!!!!!!!!!!

u nas dzis super pogoda, bylismy dzis na mega spacerku, na kawce z kolezanka i maly pozwolil mi spokojnie wypic kawke i zjesc ciacho, jego tez oczywiscie nakarmilam w kawiarni ale ogolnie bylo spoko a jak wracalismy autobusem do nas na dzielnice to wszystkie laski zaczepial i z kazda musial chwile zagadac :rofl2::rofl2::rofl2:, do tego moj slubny zadzwonil do mnie dzis i bardzo poprawil mi humor:laugh2::laugh2::laugh2:, a i kupilismy dzis Flipsy i wlasnie jest probowanie jak by mogl to by zjadl cala paczke :laugh2::laugh2::laugh2:

Kasia ciesze sie ze z Olisiem dobrze i dobrze przyjmuje leki a ty w moglas przespac nocke

Sprzatajace mamuski wezcie mnie kopnijcie w cztery litery zeby mi sie tez chcialo posprzatac

wszystkim zycze milego popoludnia
 
reklama
Daszka Brawo dla Jasia, że taki duży i dzielny :tak:
i super że podróż minęła spokojnie.
Grzechotka - hehe ja też jakoś nie umiem się zmoblilizować do prasowania ;-)

My po spacerze - oczywiście powrót do domu na rękach :baffled:
mam nadzieję że to tak nie zostanie, albo może spacerówka pomoże!!
Bo klocek coraz cięższy.
A teraz odsypia ten wrzask :sorry2: Bidulek.
 
Witam.

Buziaczki dla Antosia, naszego grudniowego styczniaka ;-);-):-D:-D . Buziaki

Wybaczcie ale nie nadrobie bo mam kiepski dzien i glowa mi peka.

U nas dzis pogoda piekna choc chwilke pokropilo mimo ze slonce swiecilo. Maly zaliczyl 2 spacerki, jeden z mama drugi z tata.

Kasia super wiesci oby tak dalej.
 
Buziole dla Antosia!!!

My po usg bioderek, uff. Wszystko na 5 :-) Dostaliśmy pozwolenie na siadanie :-) A kolejna wizyta jak mały zacznie chodzić - około stycznia... No zobaczymy czy tak właśnie będzie.

Witaj Daszka po przerwie. Gratulacje dla Jasiulka za dzielność!

A tak poza tym to resztę dnia na spacerku spędziliśmy. Dopiero na 19 nas zaciągnęło do domku. Mały od 20 minut lula. Padł jak muszka ;-)

Sylwia trzymaj się! Oby humor Ci sie poprawił...
Jutrzenka łyknij coś na główkę i szybko wracaj do pisania! ;-)

A co do sprzątania :baffled::baffled: tę wątpliwą przyjemność zostawiłam sobie na jutro.

 
ale tu pustki co jeszcze weekend macie?:-D

mój mały wyjec znowu cały dzień wył jak nie spał to wył :angry: ale teraz śpi i mama wreszcie może odpsapnąć

Paula i co z tym prasowankiem obiecałaś pomóc:-D

Ewa cieszę się że wszystko zbioderkami dobrze
 
Oj Ewa żebym to ja wiedziała zęby juz mu 2 wyszły a od 2 dni tak wyje tylko zwiedzanie na rączkach domu pomaga królewicz:-D
 
Ewa super że bioderka na 5 :-) no to czas na ćwiczenia ;-)
Grzechotka odpoczywaj, żebyś z rana miała dobry humor i duuużo sił ;-)

Moje Szczęście też już śpi, bez kąpieli :zawstydzona/y: ale zostaliśmy sami na posterunku, a Wiktor za nic nie chciał doć mamie przygoować kąpieli :sorry2: No trudno.
 
he he wie co dobre ;-) mały spryciarz!
ja dziś w drodze powrotnej też małego musiałam wziąć na ręce bo mu się odechciało siedzieć w wózku... i jak wielbłąd szłam ;-) on zadowolony w nosidełku podziwiał świat

Magdalenka to Wiktorek dziś sobie dzień dziecka zrobił - na brudaska do snu ;-)
 
reklama
hehe Ewa znam ten ból też na spacerkach często on spaceruje u mamy na raczkach a mamie rączki odpadają od kloca:-D dziś na szczęście dał sie ululać i cały spacer przespał przynajmnioej nie musiałam sie wstydzić jakby sie rozdarł na cały park:-D

magda troszkę brudku nie zaszkodzi heheh
 
Do góry