reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witam się z bólem zatok

U nas tak sobie jestem wykończona nauką jazdy to wymaga takiego skupienia że padam na pysk :-:)-(

Byłam w poniedziałek na dniu Mamy w przedszkolu i jestem bardzo zadowolona dostałam renie robioną ramkę na zdjęcie Roksany oczywiście zdjęcie było już w środku pierwszy raz obchodziłam dzień mamy w roli mamy :-D:-)

Weroniczka ja bym ją do domu nie wpuściła:crazy::crazy: ja akurat nie wiem co to znaczy mieć teściową bo mój Edwin stracił mamę jak miał 11 lat Wiec nie mam takich problemów

Ja biorę tabletki ale nie zauważyłam abym przytyła ani też źle się czuła może mają wady ale na razie zostaje przy tabletkach

Jutrzenko powodzenia z jutrzejszym dnie będzie ci ciężko ale dasz rade ;-)


Byłam na tej stronie z tymi gifami są po prostu super :-D:-D
 
reklama
a ja czekam cierpiliwe aż sie moje słońce obudzi żeby wreszcie na spacer pójść trchę późno ale cóż jak książę raczył pójść spać o 12 poczym obudzić się zjeść dwa słoiczki obiadku i zapaść w sen ponownie:-D a służba czeka:laugh2:
 
KASIUta sprawa z T to chodziło mi o jego zachowanie itd:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
WERONICZKA ja bym jej tez do domu nie wpósciła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
GRZECHOTKA super te obrazeczki widze ze jakas wene dzisiaj masz:-D:-D:-D:-D
ANETKA no super prezenciora dostałas ja to musze jeszcze na takiego poczekac;-)
a moja pani chce spac i nie moze zasnac i marudzi ,marudzi do tego stopnia ze zaraz cos mnie trafi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wyjde z siebie zaraz
ooo cos cicho ide zobaczyc
 
czy ktoras z was miala robione proby watrobowe ?
ja sie badalam w piatek i wyszedl mi poziom bilirubiny 1,7 przy normie 1 :baffled:
po wrzuceniu tego w google naczytalam sie strasznych rzeczy a do ginki ide dopiero w piatek ...
 
Agnieszko, trzymamy kciuki za Twoje zdrówko:tak:
Elciu, ja wiem, że chodziło o zachowanie T. Poprawił się, ale ja już wolę być ostrożna. Dlatego nic nie piszę o nim, bo nie chcę go zachwalać, żeby za chwilę znowu się zawieść i Wam zatruwać życie moimi troskami;-) Narazie śpi cały czas w osobnym pokoju, ale siedzi cicho i nie protestuje. Czasami trzeba być heterą, żeby coś osiągnąć :-p

A odczucia po fizjoterapii takie sobie. Kobietka bardzo miła, ale to ich podejście do rehabilitacji według mnie za bardzo lajtowe. Dostałam zestaw ćwiczeń do wykonywania z Młodym, który już wcześniej wykonywałam, więc nic nowego ta wizyta nie wniosła:baffled: Zdanie: umiesz liczyć, liczyć na siebie jest po prostu najlepszym odzwierciedleniem tego.

Synku, wybacz matce, że ten kraj Ci na ojczyznę wybrała!!!!
 
Agnieszka ja też kiedyś miałam próby wątrobowe robione i też mi wyszło ponad normę ale okazało się, że taki poprostu mój urok. I Staś odziedziczył po mnie wysoką bilirubinę przez co na samym początku życia miał problemy bo lekarze nie wiedzieli dlaczegą ciągle ma ją podwyższoną.
 
KASIU po pierwsze nikomu nie zatruwasz zycia swoimi troskami po tyo tu jestesmy zeby kazda mogła sie wyzalic
AGNIESZKOwitaj ja nie moge ci pomódz ale trzymaM KCIUKI ZA TWOJE ZDRóWKO
 
Elciu, no ale w każdym bądź razie zachowanie Tomka lepsze zdecydowanie, ale narazie wolę się z tego powodu nie cieszyć, żeby nie zapeszyć :-p
 
kacha mnie sie wydaje ze nie wybralas tak zle z ta ojczyzna :)) bo jak bys miala byc z Olisiem w polsce to bys czekala w kolejce na terapie do jego 20 :)) nie wspominajac o zasilkach...
my dzis znowu rodzinna drzemka jak sie okazalo 2 godzinna :) ale pogoda nastraja cudownie do spania!!!
agnieszka ja nie mam pojecia o badaniach itd ale mam nadzieje ze to nic strasznego...
grzechotka ty sie tam nie rozluzniaj :)) na bank masz cos do zrobienia !! poprasuj albo cos ugotuj!!
my w weekend spakowalismy za male ciuszki po Gajutku dla (sic!) J siostry, meza, siostry ktora jest w ciazy i bedzie miala dziewczynke. wyszly nam 2 ogromne siaty!! a niektore rzeczy to jeszcze z metkami albo miala je na sobie raz...tak szybko rosnie a mi sie dalej wydaje ze taka malutka :))
 
reklama
Stefanka, ale tak naprawdę to tutaj żadnej konkretnej rehabilitacji nie ma :-( A mam kontakt z rodzicami dzieci z ZD i wiem, że w Polsce kładą większy nacisk na rehabilitację i wbrew pozorom akurat ta rehabilitacja jest tam o wiele lepsza. Zrobię tak jak sporo mam dzieci z ZD, które mieszkają w UK. Po prostu po operacji będę na rehabilitację do Polski latała. Poza tym u dzieci ZD konieczna jest pomoc logopedy od samego początku, a tu Oliś zaraz 6 miesięcy skończy i zero wizyt:baffled: Dochodzi jeszcze endokrynolog. W Polsce standardowo badają tarczycę, a tutaj też nie. Szkoda gadać o niektórych aspektach służby zdrowia tutaj i opieki nad osobami niepełnosprawnymi. Fakt, o wiele lepsze jest podejście do ludzi, ale to niestety nie wszystko.
A tak teraz mi do głowy przyszło, bo chyba Ty i Dotka studiowałyście logopedię?? Może znacie jakieś masaże logopedyczne dla niemowląt??
 
Do góry