reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
dzien dobry

grzechotka ja tez juz nie spie i pierwsze kroki to na BB nawet sniadanie jem przed monitorem, zeby poczytac coscie popisaly, a tu ZONK tylko 3 wiadomosci ktorych nie widzialam, dziewczynki nie staracie sie

u mnie malenstwo w nocy nawet pospalo tylko ja mam problem bo nie moge spac po nocach i chodze spac tak okolo 2 i jestem padnieta rano, no ale coz taki moj urok zawsze byl jak juz pojade do wloch to bede musiala sie przyzwyczaic do wczesniejszego zasypiania

teraz za oknem zaczyna sie pojawiac sloneczko wiec pewnie dzis tez bedzie ladny spacerek, na razie uciekam
wszystkim mamuska i dzieciaczka zycze milej soboty z tatusiami :-:)-:)-(
 
Mialam wam napisac cos o moim synku,ale mam jesszcze coreczke:-)
No wiec moj synus ma 5 miesiecy nazywa sie Nicholas wazyl jak go urodzilam 4100kawal chlopka:tak:urodzilam go tu w Irlandii z czego jestem bardzo zadowolona jak bym miala rodzic jeszcze raz to tylko tu!
A moja corcia ma 6 lat nazywa sie Martynka chodzi tu do szkoly i b.dobrze sobie radzi z jezykiem chyba nawet lepiej niz JA:laugh2:
Moj maz to Dariusz pracuje jako kierowca tira,tylko po Irlandi wiec mam go codziennie w domku:-D
A ja siedze sobie w domku robie to co wiekszosc mamus:-)
JESZCZE COS CHCECIE WIEDZIEC?:-)
 
Przepraszam ale nie mam kiedy a jak wchodze to na chwilke,maly nie daje mi siedziec .
Zazwyczaj jak siedze to maly na kolankach i pisze ze mna,wtedy jest bardzo zainteresowny i siedzi sobie spokojnie ale dlugo tak jedna reka nie popisze:-)
 
hehhehehe narazie wystarczy ale będziemy poznawać sie z czasem jeżeli oczywiście zostaniesz z niami:-D
powiedz jeszcze kiedy dokładnie się Nikolas urodził???
 
Witam Kobietki!!!
Ja też już nie śpię, bo mąż do szkoły pojechał, a i mam klientkę niedługo.

Co do tego tematu, no wiecie... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
To tylko żarty, żeby nikt nie pomyślał, że jakaś praktykująca z kaszanką jestem, albo z mopem.... :-D:-D:-D:-D Piszę bo nowe koleżanki czytają i sobie pomyślą że jakaś :baffled::baffled::baffled: wariatka czy coś!!! :-D:-D:-D:-D
W końcu mam męża i nie potrzebuję więcej wrażeń!!! :tak::-D;-):-)

Viki, znów rozłąka... na ile teraz czasu? I cieszę się że Pawełek już nie ma temperatury.

Moniska!!!! zaglądaj do nas częściej i udzielaj się w dyskusjach :-)
Udanego weekendu życzę!!!


 
A wy macie takie fajne fotki ja tez tak chce:-(
ok noi widzicie juz musze konczyc,przyjechal moj maz i juz wymyslil ,ze mamy dzis piekna pogode wiec jedziemy nad morze:angry:
no to pozdrawiam was goraco:-)
 
reklama
Do góry