reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
DZIEN DOBRY
MONIA moja mała spi w cienkim pajacyku a jak jest naprawde upalnie to body na krótki rekaw i skarpetki
VIKI sukienka super tez szukam kreacji i nie wiem myslałam o krótkiej tz za kolano ale nic tak za bardzo mi nie pasuje a musze miec 2 kreacje:-:)-:)dry:
DASZKA my tez za toba bedziemy tesknic wracaj szybko
GRZECHOTKA nono to sie rozszalałas jak ci dzis sie bedzie nudziło to zapraszam moje okna tez wolaja o kapiel:-):-):-) a powiedz ta kaszke nestle to dajesz bezmleczna??????
DIANKUS my tez mieszkamy na poddaszu i wiem co to znaczy , w zime zimno a w lato goraco nie mogło by byc odwrotnie????:confused::confused:
STEFANKA:-:)-:)-:)-(łąj???? łaj??? łaj????
miłego dzionka laseczki:cool2::cool2::cool2::cool2:
sto lat sto lat niech zyje zyje nam
wszystkiego co najlepsze na 7 mc dla mojego przystojnego zieciunia
usciski i buziaczki sle bbciocia i twoja narzeczona Oliwcia
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry!!!
U nas pobudka od 4.50. Mamusia rozbudziła się kawką a dzidziuś poszedł spać!
:-):tak:
Co do tematu, to powiem wam że u mnie różnie bywa i czasem to w kosmos bym D wysłała... :tak::tak::tak: Wraca z pracy to siada przed kompa i tak w kółko. Budzi się rano to samo! komp. Jak małe dziecko. Czasem mam dość, bo wszystko sama. Sprzątanie, pranie, prasowanie, zmywanie, gotowanie... brrrr.... :no: No i do tego pracuję w domu, bo gdybym tego nie robiła, to ciężko by było.... oj... bardzo ciężko.:no: A najlepsze że jak jeszcze chodziłam do szkoły i D zostawał z małą na 12 godzin (*sob i niedz) to nawet palcem nie tknął, "bo dzieckiem się zajmował" :eek::eek::eek: a kobieta musi wszystko zrobić!!! :shocked2: taki nasz los...
Jula śpi w takiej bawełnianej piżamce. Jak pajacyk.
Daszka przyjemnej podróży życzę!

Olisiu Kochany! Spóźnione, ale szczere życzonka, dużo zdrówka przede wszystkim, bo jak zdrówko dopisuje to reszta sama się pomyślnie układa!!!


Dla Marcelka spełnienia malutkich marzeń, zdrówka, uśmiechu na buźce i udanego wypoczynku w Polsce.


No i dla BB cioci Soidy najlepsze życzonka urodzinowe!!! Niech Łukaszek daje Ci dużo radości i powodów do uśmiechu... Wszystkiego naj!!!!



 
Ostatnia edycja:
Witamy!!!:-)

Gorace życzenia dla Olisia (spóźnione) i Marcela.
Wszystkiego najleszego chłopaki!!! sto latek!!!:tak::tak::-)

I oczywiście wszystkiego co najlepsze dla Soidy (odezwij się Kochana czasem...co u Łukaszka?):tak::tak:

A my kolejny dzień wykorzystujemy śliczna pogodę i uciekamy na plażę....:cool2::tak:;-)

miłego dnia! zajrze wieczorkiem,pa:-)
 
Hej dziewczynki.

A u nas dziś chłodno:tak::tak::tak: i deszczyk pada:tak::tak::tak: Ależ przyjemnie.

Grzechotka a kaszka może być przyczyną tego płaczu. Zwłaszcza jeśli jest mleczna:tak::tak::tak: Mój młody jest uczulony na bebiko i po kaszkach bobovity mlecznych bardzo go boli brzuszek:tak::tak::tak: Dlatego ja mam w domu dla Tadeuszka tylko kleik ryżowy i kaszkę kukurydzianą:tak:
 
DZIEN DOBRY PIATKU!!!1

u nas noc z trzema pobudkami niestety znowu go brzuch bolał i możne trochę za gorąco mu było już nie dam te kaszy kasza jest ryżowa z owocami leśnymi jadł o takim smaku z bobovity i było luz ale ta nestle chyba za słodka jest mże od tego

elcia chyba spasuje wiesz już mam dosyc sprzątania na jais czas :-D

dzis musze jeszcze poprasowac cjiuchy Kuby bo wszystko hurtem uprałam na wyjazd i sie spakowac jutro o 7 rano wyjeżdzamy

sto latek dla Marcelka i dla Soidy

a dla wszystkich miłego nie bardzo upalnego dnia
 
Wszystkiego co najlepsze dla Marcelka :-)

Soida Tobie także życzymy wszystkiego naj, naj:-)

Na szczęście nocka jakoś nam minęła i Młody dał mi pospać, obudził się dopiero o 6, ale kilka razy wstawałam odpałam Mu pozytywkę i się dziecię grzecznie bawiło ;-)
Jeszcze raz Oliś dziękuje za życzonka, kiedy te 7 miesięcy minęło to naprawdę nie wiem, przy dziecku to czas naprawdę pędzi.
U nas w końcu słoneczko, ciekawe na jak długo:sorry: T. idzie dzisiaj na spotkanie o pracę, ciekawe czy coś z tego wyjdzie. Narazie pozytywnie się nie nastawiam, wolę być przyjemnie zaskoczona niż rozczarowana.
Miłego dzionka Kobietki i Maluszki :tak:
 
reklama
Kasia życzę powodzenia dla tomka trzymam kciuki:-D


ale z innej beczki wiecie o ej akcji pampers 1 paczka 1 szczepionka dla dzieci w afryce
wiecie ile idzie na ta misję z tej kwoty która płacimy za pieluchy 5 centów amerykańskich a reszta ????? jak już robia akcje to mogli by troche więcej pościęcic na to
no taka tam refleksja
 
Ostatnia edycja:
Do góry