jutrzenka
Szczęsliwa mamusia :)))
hej
a moi wlasnie wracaja ze spaceru, ja podlogi juz pomylam, ale cudnie pachnie w domku, kupilam nowy plyn

.
Ola z tym mlekiem w Polsce to cenowo kosmicznie wiec kupic 15 naraz to niekoniecznie, pudelko bebilonu prawie 40 zlotych kosztuje, wiec ja kupuje na biezaco albo po 2-3 opakowania jak jest w promocji
Weronicka jakie mleczko kupujesz dla dzieciaczkow ???
Kata Ty to masz fajnie?? a kto Ci posprzata ???
Bede wieczorkiem, ide robic obiadek a potem wybywamy do R brata (to 2 domy dalej wiec z but pojdziemy )
PA
a moi wlasnie wracaja ze spaceru, ja podlogi juz pomylam, ale cudnie pachnie w domku, kupilam nowy plyn



Ola z tym mlekiem w Polsce to cenowo kosmicznie wiec kupic 15 naraz to niekoniecznie, pudelko bebilonu prawie 40 zlotych kosztuje, wiec ja kupuje na biezaco albo po 2-3 opakowania jak jest w promocji
Weronicka jakie mleczko kupujesz dla dzieciaczkow ???
Kata Ty to masz fajnie?? a kto Ci posprzata ???
Bede wieczorkiem, ide robic obiadek a potem wybywamy do R brata (to 2 domy dalej wiec z but pojdziemy )
PA