reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

kata śliczna nie śliczna, tania:-D i jedna z nielicznych rzeczy jakie moje dziecko ma ze sklepu :-D reszta szmateks :-D
premiera Nelki w new jacket w wielką sobotę :happy:
co by się zsolidaryzować z córą ja tez mam nowy żakiecik :-p tylko że ze szmateksu ;-)ale był z metką i kosztował całe 8 zł :-p
 
reklama
fajna kurteczka:tak:
a właśnie dziewczyny jak ubieracie swoje maluchy teraz na dwór-?-co im zakładacie bo z dnia na dzień cieplej...a ja nie wiem?-kurcze teraz Kuba trochę miał z tym noskiem problem-i nie wiem?ubrałam mu dziś jeszcze tą zimową kurtkę ale już na same body-i kurcze chyba mu za ciepło!!!
Kata-nie ma za co!!!-służę pomocą :tak::-);-)-w miarę możliwości.:happy::laugh2:
młody jeszcze biega z ciocią na dworze-przed blokiem.
 
kasia moja chodzi tak:
body krótki rękawek, cienka bluzka z długim, cienkie rajstopki, spodnie (dżinsy lub dresowe), kurteczka cienka na polarze (polar tylko na plecach i brzuchu :-)), cienka czapeczka i buty
 
Weroniczko-a rajstopki? nie zakładasz?
Kata-te rajstopki to takie cienkie jak my nosimy (przezroczyste?) bo ja też mam takie dla Kuby.

kurcze muszę mu jakieś buciki zakupić bo ma mokre nogi.
właśnie wrócili ze spacerku-Kuba ma mokre nóżki-już mu za ciepło i plecki też mokrawe-kurcze idziemy jutro po buty.
jak teraz byliśmy w Gdańsku do Kuba dostał od chrzestnego kurtkę dzinsową hyba mu będę już zakładać i pod to polarek.boję się że mi się przegrzeje.
 
kasiu grubsze od naszych ale cieńsze od tych najgrubszych - nie wiem jak ci wytłumaczyć :sorry: zwykłe cienkie rajstopki - nie te grube na frocie ;-)
ja rajstopki jeszcze zakładam - kwiecień niby ciepło ale w nóżki zawsze musi być u nas ciepło :sorry:
mojej też się pocą nogi - w każdych butach :tak:
 
właśnie ja Nelce zimówkę dałam na spacer,szogun się zgrzał i terza choruję :angry:
głupol ze mnie :angry::confused2:

buciki mamy jeszcze zimowe, Nelka butów wiosennych jeszcze nie ma, czekam na chrzestną jak wróci do Pska bo jej rodzice mają salony obuwnicze i Nelka ma za free :laugh2::rofl2:
 
reklama
Do góry