reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
jaki tu ruch się zrobił :szok::-D

kasiu nie martw się na zapas :-( porobisz wszystkie badania, wyleczysz się, będzie dobrze kochana :tak:
alex dziękuję za głosik :-D
oooo morelowa widzisz to mamy jeszcze oprócz dzieciaków jeden wspólny temat - fotografia :-p ja mam A500 ale jestem total-amator :-D skoro jesteś fotografem z zawodu to pewnie masz jakąś stronkę ze zdjęciami hę? ;-) podeślij bo lubię podglądać :tak:
masz swoje studio czy raczej plenerowo? jaką fotografię preferujesz?
skoro zawodowiec to z pierwszej ręki będziemy miały porady :-)
jutrzenka ja to mogę jakby dota nie chciała ;-) ale się raczej na to nie zanosi :-D bo dzielnie walczy w wyborach :-D

moja usnęła...
 
jutrzenka- wlasciwie to nie wiem, obawiam sie jedynie, ze jak juz Dota wejdzie do rzadu, to koniec swiata bliski.....:-p
Ale teraz tak na serio: mysle ze Kacha nadawalaby sie, bo juz jest moderatorem, tylko nie wiem, na ktorych watkach....

Dota- to zrobmy tak: wyslij wiecej zdiec meza, a tylko jedno pieska.....:-D:-D;-) Ok?;-)
 
no to mój ulubiony też oscyluje w tej ogniskowej 50/1.8 :-) poza tym 2 kit-y, które w przyszłym roku mam zamiar wymienić na coś lepszego - przynajmniej ten szerszy ;-)
 
no i dziewczyny znalazły wspólny język;-)

Alex poszły! ale sie nameczyłam zeby je zrobic,masz takie spod prysznica...:-p piana spływająca po kracie:-p
 
reklama
Do góry