reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej Dziewczyny!
Dluuugo mnie nie bylo... Przy okazji Dotka, dzieki za ciagle zainteresowanie nami:D. Oczywiscie nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, po prostu potrzebowalam troche czasu na pewne przemyslenia, a przez to okropnie zaniedbalam swoje wszystkie znajomosci i tak naprawde przez ostatnie kilka miesiecy na biezaco jestem tylko z najblizsza rodzinka... Ale strasznie mnie mecza moje zaleglosci jesli chodzi o Was....
W pewnym momencie poddalam sie jak juz nie moglam nadazyc co sie dzieje, a tak troche nie w porzadku wpadac na chwile i pisac tylko co u mnie, nie poswiecajac czasu zeby sie dowiedziec co u Was....
Postaram sie chociaz podczytac to i owo (zauwazylam tylko ze Aneczka wrocila, to fajnie zwlaszcza ze tez duza przerwa byla:))....
Bardzo jestem ciekawa jak sie miewaja juz prawie 3 letnie Grudniaczki:)
Moja slicznota ciagle chodzi do przedszkola, oczywiscie z drobnymi przerwami na wieksze czy mniejsze przeziebienia, ale dobrze jej idzie, super sie odnalazla w starszej grupie i migiem zalapala francuski, chociaz oczywiscie wszystkiego jeszcze nie umie, ale jest chwalona ze sie super potrafi dogadywac i sie migiem uczy:) A poza tym troche mi dziecina sie niegrzeczna robi, zaczyna ostro walczyc o swoje i troche niesforna sie zrobila, ale to juz chyba taki wiek, ze sie maly czlowieczek samodzielny zrobil:)
Co poza tym?.... Sprawilismy sobie kochana maskotke - przeszlo rocznego pieska, a jak sie niedawno okazalo na poczatku lipca mam nadzieje ze znow bedziemy szaczesliwymi rodzicami, ale boje sie jeszcze zapeszac, zwlaszcza ze wizyte u gin mam dopiero za 2 tyg. i sie strasznie boje czy wszystko ok, ale pamietam ze ten strach towarzyszyl mi przez cala ciaze z Kaya, wiec musze byc dobrej mysli.:)
Postaram sie czesciej zagladac Do Was dziewczyny, mam nadzieje ze jeszcze calkiem ze mnie nie zrezygnowalyscie :)
 
reklama
pryzy gratulacje ogromne!!!!!!!!! :-D jak tylko będziesz miała wolniejszą chwilę to pisz co tam u was! zapomnieć nie zapomnimy ;-)
kasia dota jutrzenka jak wasze zdrówko dzisiaj?
 
dzien dobry!:-):-)
oj dziewczyny dziewczyny:-p:-D

Kacia dzis o niebo lepiej:tak: nie wiem co to było wczoraj:baffled:głowa mnie troche boli-czuje tylko lekkie przeziebienie,poleze dzis sobie;-)

Pryzy super!! oby wszystko było dobrze:tak::tak::tak: gratulacje!;-)

zdrówka,zdrówka dla chorych!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak:

paaa:-)
 
hej
ja tak na szybko bo mam sekundkę dosłownie

kasiamaj - trzymam kciuki żeby wszystko było ok nie martw się na zapas trzeba myśleć pozytywnie choć wiem że pewnie jest ci trudno " pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenie" - musi być dobrze
pryzybela- już sie stęskniłam za tobą, i tak po cichutku gratuluje i trzymam kciuki
dota- ja tez jestem za tobą - wodzu prowadź ;)

jak znajdę jeszcze chwilkę to jeszcze coś napiszę

a wczoraj byłam na kontroli u gnia i wszystko ok z wyjątkiem tego że jeden szew mi się nie rozpuścił ale przepisała mi jakąś maść
 
Hej dziewczynki.
Jak się dziś macie?
Kasiamaj dziewczyny już wszystko napisały więc ja tylko cię przytulam. Co ma być to będzie ale i tak dobrze się skończy.
Pryzybelko nasza kochana. Jak fajnie ze się odezwałaś. Już się martwiłam o ciebie. No i widzę że przynosisz nam dobre wieści:) Czekamy na informacje po wizycie u lekarza:)
Ja chyba też obstawiam Dotę jako moderatora choć uważam że Kata też się świetnie nadaje na to stnowisko:)
A u mnie dziś będą przygotowania do jutrzejszej mojej trzydziestki. W tym roku robie wytrawnie. Ze słodkości jedynie będzie fontanna czekoladowa z owoców:) Dla mnie bleeeeeeee ale dla reszty rodziny wielkie szczęście:)
No i chyba na tyle. Zmykam ścielić łóżka i powoli zbierać się na spacer i po chłopców do przedszkola.
Miłego dnia.
 
Hej hej....:-)
My juz po spacerku.... Zimno, ale przynajmniej slonecznie dzis....:tak:
Naszla mnie zachcianka na pizze i zaraz bede robic ...:tak:

Pryzy- to ja tak po cichutku gratuluje, zeby nie zapeszac....:-)

Co tam dzis u wszystkich? Jak tam chorowitki?
 
dota pewnie grypa żołądkowa - dobrze, że już lepiej :tak:
weronika jak się czujesz jako rycząca 30-tka? :-D mi było jakoś nieswojo a w lutym będą już 4 lata po :szok: strasznie ten czas pędzi :-(
alex my wczoraj sobie pizzę zamówiliśmy na obiad z ananasem i szynką - nasza ulubiona :tak: my jemy środek a kinia wyjada puszyste ranty :-D

t. ma dzisiaj imprezę pożegnalną w knajpie bo przeszedł do innego pracodawcy, w zasadzie to go sami przenieśli :sorry2: i tak mu żal, nie może się przyzwyczaić: do tej pory same kobiety a teraz sami faceci :-p:-D
 
no to fajnie - tak bezboleśnie ;-)

macie może wieści od kasi? napisałam do niej w południe smsa ale jeszcze mi nie odpisała i się martwię :-(
 
reklama
Hej:sorry2:
Ale mnie teraz wzielo... Zatkaly mi sie zatoki po jednej stronie .Boli mnie nos, oko i zeby z jednej strony.Do tego jakas ogolnie rozbita jestem.Dobrze,ze Bartek wrocil to chociaz troche sie polecze.
Pryzybela no to gratuluje po cichutku i ja.No i bardzo gratuje pieska.Jaki piesek? napisz wiecej , ja straszna psiara jestem;-)
Weronika u mnie w lipcu pekla 30cha:tak: tez mnie to w ogole obeszlo.Mysle ,ze kobitki, ktore juz maja dzieci lepiej to znosza , czuja sie jakos juz spelnione w zyciu i nie czuja chyba tak tykajacego zegareczka;-):-D Tak bylo u mnie przynajmniej.
Kata ty dziecka jeszcze nie maials i moze dlatego?
KAAAAASSSSIIIAAAAA odezwij sie kochana
A no i najwazniejsze:
Bylam dzis z Witkiem u okulisty i okazuje sie ,ze ma duuza wade i bedzie nosil okularki.Maja byc w przyszlym tygodniu.Z jednej strony sie podlamalam ale z drugiej ciesze sie ,ze jak dostanie okulary to znacznie poprawi mu sie komfort zycia bo teraz okazuje sie ,ze bardzo slabo widzi

 
Do góry