reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
oj Alex:-D chcialam Ci przesłac fotki mojego psa:-p dlatego pytam ile fotek i na jaki adres mailowy:-D

oj, moj malutki szaleje ale juz taki zmeczony,zaraz chyba nam padnie:tak:
 
już nie wiem co ja czuję.....
tysiące myśli mi w głowie krąży.....
USG-w miarę ok.-tylko facet zmartwił mnie tym że podobno mam jakiś stan zapalny chyba w jelitach???-a w okolicach wnęki wątroby powiększone węzły chłonne...
mówił że dobrze że idę na badanie jelit ale zalecałby jeszcze tomograf zrobić jamy brzusznej......
jak ja się boję!!!
coś jest ze mną nie tak.......:-(
 
Morelowa mama- aaaaaaaa, to duzo wyjasnia....:tak::tak: Super! :-)

Kasia- no co Ty, nie zalamuj sie, jeszcze nic nie wiadomo.... Zrobisz te wszystkie badania i zobaczysz ze okaze sie ze jest wszystko ok..... Ja w kazdym razie caly czas trzymam kciuki....:tak::tak:
 
]Morelowa łaaa ale super!:tak: bardzo ciekawy zawód!;-)

wez sie Alex:-p niech Ci bedzie wysłałam Ci fotki+1 gratis(męża):-p

kurcze Kasiu szczerze to ja sie wogole nie znam na tych sprawach...moze nie jest tak zle! poczekaj na wszystkie mozliwe wyniki:tak:
 
reklama
widze ze wieczorna frekwencja na poziomie

widze ze oprocz Dotki mamy ochotnika w osobie Katki, prosze jaka aktywnosc spoleczna :-D:-D:-D

Alex to rozumiem ze glosujesz za Kata??

to mamy 2:1

kto da wiecej

Kasia zrobisz wyniki, zaczniesz leczenie i bedzie ok, trzym sie kobieto
 
Ostatnia edycja:
Do góry