reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam grudnióweczki2009!!! życzę wam spokojnych 9miesiecy ciąży i szczęśliwego rozwiązania:-)

mama grudniowa2006

:happy:
 
reklama
Oj mamusie czy ktoras z Was myslala o malym pamietniku dla bobasa?

Bardzo dobry pomysł:tak: ja dla Antosia blog prowadzę, wszystko w nim zapisuję, synek będzie miał "wieczną" pamiątkę, wszytsko jest poukładane, dzięki temu wiem ile ważył, czy mierzył w danym miesiącu zycia i co potrafił.

Ale dla fasolki pewnie tez dopiero zacznę pisac po urodzeniu, chociaż warto np. zdjęcia usg zachować.

A ja znowu bezseena:-( zaraz Antosia do przedszkola zawioze,. No i dzisiaj wizyta u lekarza. ;-)
 
Cześć Dziewczyny wczesnym rankiem:)
A mnie dziś strasznie boli głowa:/ I mam co rano mdłości jak wstanę z łóżka. Dopóki nie zjem czegoś to jest kiepsko! I te zapachy z lodówki;)) U mnie to się chyba zaczyna to ''wesołe'' życie ciężarnej:)
Prócz tego dziennie bolą mnie piersi, jeszcze od czasu nim dowiedziałam się, że jestem w ciąży:)
A Was coś męczy?:)
 
Widzę, super:-) Objawy jakieś masz?
hej :)

od samego poczatku bola mnie piersi i pobolewa brzuch.

czasem mam delikatne mdlosci rano ale w ciau dnia juz nie. ja juz jestem po 2 usg i odpoczywam na l4 w domku. mi termin wychodzil na 25 grudnia ( z @) a lekarz po usg okreslil na 21 .12 .
caly czas biore tez duphaston - mam nadzieje ze bedzie dobrze :)

pozdrawiam :)))):-)
 
hej :)

od samego poczatku bola mnie piersi i pobolewa brzuch.

czasem mam delikatne mdlosci rano ale w ciau dnia juz nie. ja juz jestem po 2 usg i odpoczywam na l4 w domku. mi termin wychodzil na 25 grudnia ( z @) a lekarz po usg okreslil na 21 .12 .
caly czas biore tez duphaston - mam nadzieje ze bedzie dobrze :)

pozdrawiam :)))):-)

Na pewno będzie dobrze:tak: Mnie nie boli brzuszek, bolał jedynie w dniu kiedy był termin spodziewanej @. Nie mam żadnego leku, mam nadzieję, że nie będzie się nic złego działo.
 
czesc dziewczynu,mnie caly czas bola piersi i bolal mnie brzuch wczesniej ale juz przeszlo:)))mdlosci mam co rano ale nie wymiotuje(jeszcze)i mam nadzieje ze na tym sie skonczy....fajnie ze jestescie juz po usg ja jeszcze nie mialam.mieszkam w uk i tu robia dopiero w 12 tyg.:((((a prywatnie to nie zabardzo wiem jak to tutaj jest jak cos wiecie to napiszcie,prosze...pozdrawiam
 
czesc dziewczynu,mnie caly czas bola piersi i bolal mnie brzuch wczesniej ale juz przeszlo:)))mdlosci mam co rano ale nie wymiotuje(jeszcze)i mam nadzieje ze na tym sie skonczy....fajnie ze jestescie juz po usg ja jeszcze nie mialam.mieszkam w uk i tu robia dopiero w 12 tyg.:((((a prywatnie to nie zabardzo wiem jak to tutaj jest jak cos wiecie to napiszcie,prosze...pozdrawiam

Ja jeszcze niestety nie jestem po usg, mam dopiero 13 maja. Już się doczekać nie mogę:-)
 
Czesc Dziewczynki.
Len, Len , Len - tak moge sie tylko nazwac. Nic kompletnie mi sie nie chce. Nawet jesc mi sie nie chce. Zachowuje sie jak jakies rozwydrzone , rozpieszczone dziecie. Na wszystko bleeee, rozczochrana i w szlafroku od rana. Jezuuuu - musze cos ze soba zrobic.
Brzuszek mi rosnie i spodnie juz cisna. Kupilam wiec sobie pierwsze ciazowe dzinsy. Fajne takie :). Nogawki maja waziutkie ale pas jest pod brzuszkiem i po bokach gumowe wstawki. Polatam w nich conajmniej do 7 miesiaca. Moze i dluzej. Wazylam sie ale nie wydaje mi sie zebym przytyla. Moze jakis kilogram ale tez nie wyprozniam sie prawidlowo i ten kilogram to moga byc moje "zaleglosci" :)
Poza mdlosciami i wrazliwoscia piersi czasem dokucza mi zgaga. Kiedy to wszystko minie??? W pierwszej ciazy nie mialam wiec nie wiem. Myslicie ze okolo 12 tyg? O boze - to jeszcze 4 tyg.
 
reklama
Witam grudnióweczki2009!!! życzę wam spokojnych 9miesiecy ciąży i szczęśliwego rozwiązania:-)

mama grudniowa2006
:happy:

Dziekuje slicznie i pozdrawiam Ciebie i pocieche!!

Bardzo dobry pomysł:tak: ja dla Antosia blog prowadzę, wszystko w nim zapisuję, synek będzie miał "wieczną" pamiątkę, wszytsko jest poukładane, dzięki temu wiem ile ważył, czy mierzył w danym miesiącu zycia i co potrafił.
;-)
A mozesz polecic jakis fajny portal gdzie przyjemnie i prosto pisze sie bloga?

czesc dziewczynu,mnie caly czas bola piersi i bolal mnie brzuch wczesniej ale juz przeszlo:)))mdlosci mam co rano ale nie wymiotuje(jeszcze)i mam nadzieje ze na tym sie skonczy....fajnie ze jestescie juz po usg ja jeszcze nie mialam.mieszkam w uk i tu robia dopiero w 12 tyg.:((((a prywatnie to nie zabardzo wiem jak to tutaj jest jak cos wiecie to napiszcie,prosze...pozdrawiam

Rowniez mieszkam w UK i do ginekologa wybralam sie prywatnie. Jestem juz po pierwszym USG.Nie wiem w jakiej czesci Anglii mieszkasz ale wygoogluj po prostu prywatne gabinety w Twojej okolicy.

Pytanie do Dziewczyn mieszkajacych w Polsce: w ktorym tygodniu przypada pierwsze USG z NFZ- sa jakies ograniczenia, czy nie ma z tym najmniejszego problemu i mozna robic kiedy sie chce? Nie mowie oczywiscie o prywatnych gabinetach, tylko o zwyklych przychodniach...

Georgina- witam serdecznie:-)
 
Do góry