reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

emwu76 ale nie o wszystkim napiszesz na otwartym. Wierz mi, że są czasami sytuacje że chcesz się wygadać, wypłakać ale chcesz to zrobić wśród swoich- bo wierz mi, nie zawsze o wszystkim można napisać tu na otwartym.....:no::no::no: Są osoby na tym forum które trafiły tu przez przypadek i potrafią tylko szydzić i pewne sytuacje niezle przeinaczać.
Ale spoko- można pisać i tu, tylko że pewnie zgodzi się ze mną Martuska, że w pewnym czasie wszystkie stwierdzimy że każda ma swoje tajemnice o których nie musi wiedzieć całe forum....:-D:-D:-D
 
reklama
Czesc dziewczyny nie było mnie dzis od rana a juz tyle naskrobane :-)
Ja mam termin na 9 grudnia, jak pisałam w nowym wątku chce miec dziewczynke ale zastanawiem sie czy nie bedzie bliżniaków co jest bardzo prawdopodobne. Jestem troche przerażona:szok: pierwsza ciaza i bliznieki. jak byłam na pierwszej wizycie to lekarz powiedział mi ze na nastepnej powie mi czy to ciaza pojedyńcza czy podwójna, a wizyte mam we wtorek :tak:. Boje sie tej wizyty a z drógej strony nie mogę sie doczekac.:-):tak:
 
Nie, no jasne Beata. Ja nie mowilam ,ze nie chce zamknietego watku. Jak najbardziej. :) Ja tylko pisalam miedzy slowami ,ze wole utrzymac jeden a porzadny watek niz tysiac i potem nikt nie wie o co chodzi. Dlatego chcialam sie obronic bo to ja (pod namowMartuski) stworzylam Grudzien 2009 - o nas. :) i ni chcialm wyjsc n hipokrytke co to pisze jedno a robi drugie:)
Ja pojde za wami wszedzie jak tylko mi powecie gdzie :)
 
Nie, no jasne Beata. Ja nie mowilam ,ze nie chce zamknietego watku. Jak najbardziej. :) Ja tylko pisalam miedzy slowami ,ze wole utrzymac jeden a porzadny watek niz tysiac i potem nikt nie wie o co chodzi. Dlatego chcialam sie obronic bo to ja (pod namowMartuski) stworzylam Grudzien 2009 - o nas. :).
Ja pojde za wami wszedzie jak tylko mi powecie gdzie :)

emwu76 spoko......:-D:-D:-D tu będziemy pisać o takich pierdołkach a na naszym porządnym wątku zamkniętym o naszym życiu.....:-D:-D:-D
 
Z mojej strony w rodzinie nie było blizniaków ale ze strony narzeczonego bardzo duzo i jest bardzo prawdopodobne, wszystko sie okarze we wtorek:-)
 
jamam nadzieje,ze blizniakow nie bedzie :). W rodzinie nie ma . Za to moga byc rude wlosy :). wzielam sobie w koncu Irlandczyka. Jego mama jest ruda, brat ma ruda corke a siostra rudego syna. Pocieszam sie tylko ze tu w Irlandii te rude dziewczyny sa takie ladne :).
Ale to wszystko nie wazne przeciez. Chcialabym juz zobaczyc coa a wizyta dpiero e wtorek.
 
oj pospałam troszke od razu lepiej:)nowy watek jest bardzo fajny mozna zerknac i sie przypomina co i jak, a za jakis czas faktycznie jak sie da, bo ja sie jeszcze nie znam zrobimy sobie prywatny i bedziemy sobie klikac.
 
reklama
Do góry