reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Hej kochane!
A u nas zero nastroju przedswiatecznego. Ja i maly jestesmy mocno zaziebieni, czujemy sie dosyc kiepskawo. Z pieniedzmi puki co troszke krucho wiec i w swieta szalu nie bedzie... Co najlepsze mielismy isc na Wigilie do szwagierki ale plany sie nagle zmienily i musze sie zebrac do jakiegos gotowania......... To moje pierwsze swieta na swoim, wczesniej zawsze bylo u rodzicow czy tesciow.

Adasko mimo zaziebienia szaleje po domu. Az strach... od kilku dni nauczyl sie schodzic z lozka i rano znajduje go juz na podlodze majstrujacego wszedzie tam gdzie mu nie wolno.
 
wiecie co mi tez brakuje pracy! niby mam prace jako niania swojego chrzesniaka:D:D:D:D
no ale chcialabym wyjsc z domu i wrocic do niego popoludniu! Julki byloby mi bvrak! w sumie ja nie jestem w stan ie zaufacnikomu co do Julki procz mojej mamy i bratowej.
ale ze one sie nia nie moga zaopiekowac no to pozostaje mi nadal siedzenie w domku!
po malu czuje ze zapuszczam tu korzenie!
 
Hej kochane!
A u nas zero nastroju przedswiatecznego. Ja i maly jestesmy mocno zaziebieni, czujemy sie dosyc kiepskawo. Z pieniedzmi puki co troszke krucho wiec i w swieta szalu nie bedzie... Co najlepsze mielismy isc na Wigilie do szwagierki ale plany sie nagle zmienily i musze sie zebrac do jakiegos gotowania......... To moje pierwsze swieta na swoim, wczesniej zawsze bylo u rodzicow czy tesciow.

Adasko mimo zaziebienia szaleje po domu. Az strach... od kilku dni nauczyl sie schodzic z lozka i rano znajduje go juz na podlodze majstrujacego wszedzie tam gdzie mu nie wolno.
ojejj Dużo zdrówka dla Was! Oby do świąt było po wszystkim!

U nas też mój debiut świąteczny...mam straszną tremę:tak::tak::tak:...

A co tu dzisiaj tak pusto???
 
My na Wigilię jedziemy do rodziców nocujemy i potem do rodziny męża.Byłam z Gabi w końcu u lakarza i dotała antybiotyk na 4 dni.Trochę jej już lepiej.Wysłałam zgłoszenie na szkolenie dla douli.Nie wiedziałam ,że koszt to aż 750 zł.Trochę sporo jak na to ,że nie wiadomo czy będę mogła tak pracować.Jak na razie dziś byłam u lekarza medycyny pracy i od stycznia wracam do swojej starej pracy I gabi razem ze mną(bo to żłobek)
 
A nastroju świątecznego nie mam zupełnie gotuję co prawda bigos i upiekłyśmy z Weroniką pierniczki z proszku ale zawsze coś.Okazało się ,że piekarnik przygrzewa zabardzo od dołu i się spaliły.Trochę je odskrobałam od spodu i mam nadzieję ,że będą się nadawały do jedzenia.
 
misio to i tak juz cos. My nie mamy nic, nawet zakupow bo wszystkie pieniadze poszly w splate mieszkania i rachunkow w Polsce (teraz co bylam to musialam sporo wyrownywac). Dodatkowo zarowno mnie jak i malucha mecza dzis wymioty... zatrucie odpada, wsztstko zawsze mam bardzo swieze bo jestem mega manaczka na tym punkcie, pozatym jedlismy z Adasiem calkiem inne posilki. Podejrzewam jakas zoladkowke.

A maz jak na zlosc pracuje caly dzien, ponad 12 h i jeszcze go nie ma. Jestem wykonczona. Zaraz pujde spac na sile (bo znow bezsennosc mnie chwyta) to moze cos bedzie lepiej... Nawet nie wiecie jak dreczaca jest sytuacja kiedy tak bardzo jest sie zmeczonym a nie mozna zasnac :(:(:(
 
Niech te Święta
Tak wspaniałe `` . __/\_._
będą całe ``````` _).♥ (_
jakby z bajek `````` ●
Niechaj gwiazdka ``,●,●,
z nieba leci ``````,●,*,●,
niech Mikołaj ````,●,*,*,●,
tuli dzieci``````,●,*,*,*,●,
Biały puch `````,●,*,*,*,*,●,
niech z ```````,●,*,*,*,*,*,●,
nieba ```````,●,*,*,*,*,*,*,●,
spada ``````````````█|█`````
●●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●●
``````__/\_._``Niechaj piesek
``````_).♥ (_``. w nocy gada
````````.● ````` Niech choinka
```````,●,●, ```pachnie pięknie
``````,●,*,●,` no i radość
`````,●,*,*,●,będzie wszędzie !
````,●,*,*,*,●,
```,●,*,*,*,*,●, `
``,●,*,*,*,*,*,●, `
`,●,*,*,*,*,*,*,●, ```
```````█|█`````
●•●¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●•●

WESOLYCH SWIAT
 
reklama
Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkieWasze marzenia.
 
Do góry