reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja również chciałam Nam wszystkim, naszym grudniowym dzieciaczkom i naszym bliskim życzyć spokojnych radosnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

I oczywiście naszym jubilatom (a jest ich sporo bo dawno nie zaglądałam): Anielce, Emilce, Kubusiowi, Kingusi, Michałkowi, Emilce i Robercikowi STO LAT i duuuuuuuuuuuużo zdrówka!
 
Witam serdecznie;) Życzę zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego roku nowego!!!!!!!!!! :) Niechaj wszystkie szkraby będą zdrowe i roześmiane, grzecznie jedzą i nie obgryzają mebli;)
 
Na początek witam wszystkie nowe mamusie. Anadzia - ślicznych masz chlopaków, a ze trochę niesforni no coz nikt nie mowil ze dzieci są grzeczne i ulozone :-D NO i jaka decyzja odnośnie tesciow, pojechaliscie na Wigilie? I jak było?
 
Witam się poświątecznie,
święta, święta i po świętach :-) Było miło choć straty też są. Franek miał spotkanie bliskiego stopnia z segmentem u dziadków i niestety skończy się to sporą blizną na nosie :-( Teraz walczę by była jak najładniejsza, nie wyraziłam zgody na szycie więc mam kłopot by plasterki utrzymały ją najlepiej jak się da.
A co u was?
 
No i ja sie witampo swiatecznie:)
u nas spokojne siweta ale ja cale przechorowalam i jesze mnie trzyma.. w sumie z kazdym dniem nowa dolegliwosc!
Wyprawialismy Roczek w 1 dzien swiat....



no i wybrała kielicha :)



Mamo stacha wspolczuje przygody Franka....
mam nadzieje z eladnie sie zagoi i zabliźni.
nie wiem czy tak maly dziecim mozna smarowac ale ja na moje blizny po wypadku musialam stosowac contractubex... pieknie sciaga blizny.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Julka ma piękne długie włosa moja gabi przy niej wyglądałaby na łysą.Jedyne co to musieliśmy obciąć jej grzywkę ,bo już wchodziła jej do oczu.Chyba przed sywestrem wybierzemy się do żłobka na krótką adaptację,ale nie wiem czy jest to sens żeby się od razu nie zaraziła od jakiegoś dzieciaczka ,bo od stycznia musi juz regularnie chodzić.Chyba się za ścianą zarycze jak ją będę słyszała.
 
Do góry