reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Wiesz co, nie jest to raczej bujanie, które by go rajcowało, jest po prostu zbyt bezpieczne :-) Ale próbował sam się bujać, śmiesznie to wygląda, niezbyt mu wychodzi :-)
 
A ja znalalzam mini filmik na ktorym jest rowerek jaki Julka dostała na roczek:)
jeden jedyny filmik gdzie mozna go zobaczyc heheh uchowal sie na aparacie....

[video=youtube;8UZe2TTCIBI]http://www.youtube.com/watch?v=8UZe2TTCIBI[/video]
 
no i mam małą gwiazdę wybrała różaniec :-D siostra zakonna :-)

dsc01891u.jpg

dsc01906y.jpg
 
Sliczne Tosia ma włosy.Niestety nie wpadliśmy na pomysł ,żeby sprawdzić co wybierze podczas roczku Gabrysia.Słyszałam o tych wróżbach ale jakoś wyleciało mi z głowy.
 
Witajcie Dziewczynki w Starym ROKU!

Nie mogłam się zmobilizować jakoś..brakło chęci do wszystkiego...pewnie dlatego,że waga znowu poszła do góry i złapałam jakiegoś takiego doła:-(..ale już ok...

Mamo Stacha- Mam nadzieję,że już się zagoiło! ojejej że nie możemy uchronić naszych dzieci od takich upadków!Też bym się na szycie nie zgodziła:no::no::no:

Ale tu pusto...chyba się wszystkie na bal szykujecie :tak:My prawdopodobnie zajrzymy do znajomych,ale mój P. pracuje i dziś i jutro więc tylko na chwilkę by wznieść toast


Życzę Wam Szmpańskiej Zabawy A W Nowym Roku samych Słonecznych,Pięknych,Szczęśliwych Dni, Zdrowych i Wesołych Pociech..i Wszystkiego NAj:-):-):-)
 
reklama
Do góry