reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

No i ja witam się z rana :-)

M w pracy a my z Maciulkiem siedzimy od 7.30 mały się bawi swoim gryzaczkiem w bujaczku a ja mam chwilkę na wypicie kawki :-) Zaraz trzeba zrobić obiadek bo później na spacerek pójdę bo znowu zapowiada się cudowna pogoda już słoneczko przez okno zagląda.

Violett trzymajcie się, mam nadzieję że szybciej wyjdziecie !!!

Miłego dnia :-)
 
reklama
Od razu przepraszam, że nie odpiszę każdej z osobna :)
Mam takie pytanie...
Czy jedziecie gdzieś na majówki z dzidziusiem?? tzn. gdzieś, gdzie trzeba będzie robić nocleg... bo nas namawiają znajomi (i cieszę się że nie zapominają o nas, mimo e mamy Kalę malutką - bo to miłe) na wyjazd z noclegiem pod koniec maja na termy bania do białki... i mocno się zastanawiam, czy skończone 5 miesięcy Niuni będzie wystarczające na taki wyjazd... :/ musimy dziś dać odpowiedź do wieczora... ja myślicie, bo ja się boję, że zamiast przyjemnego czasu przeżyję horror z Małą...
 
Violett wracajcie szybciutko do domu!

Kota ja tez bym tak odpowiedziala! Wczoraj mialam podobna sytuacje ale to Zuzia darla mi sie w wozku w nieboglosy i jakis staruch stanal i zaczaj do niej glupie miny strzelac a ona jeszcze bardziej sie rozdarla, myslalam ze mu pierd..... w ta jego glupia twarz! :wściekła/y:

Venus ja tez usypiam malego w kolysce i tez nie wiem jak bedzie spal w lozeczku i bardzo sie tego boje bo w tej jednak jak soe przebudza to moge poruszac i czasem spi dalj albo uspic go jak marudzi a budzi sie w nocy czesto :-( wczoraj postanowilam ze tez zmieniw mleko ale nie na kolkowe tylko dla dzieci co duzo jedza bo tak jak malo jadl jakies dwa tygodnie temu to tera domaga sie jedzenia po 2h jak zje 150! No masakra, jak nie w jedna to w druga strone :-( i wiem ze pewnie glupio to zabrzmi ale licze ze mu seilosc kupek zmniejszy potm mleku bo juz dzis od 6 rano mam 4 kupy a gdzie tu do wieczora :-(

Wogole Zuzia caly zeszly tydzien byla przeziebiona na maksa, a dzis widze, ze Beniowi ropa z oczu leci i nos zapchany :-( nosz kurde a ja nie mam czym go leczyc :-(

A tak a propo stosujecie cos fajnego na biust bo u mnie masakra :-( suchy, po odstawieniu od cycka skora zwiotczala i jak bym miala kase to pewnie przesunelabym je sobie blizej szyji :-D

Dagne ja uwazam, ze spokojnie mozesz jechac na majowke z mala. Ja byma na Malcie jak Zuzia miala 6 miesiecy wiec nie duzo wiecej a jednak inny kraj i upaly i bylo spoko, wszysko robilam tak jak w domu i nie bylo problemu :tak:
 
Dagne- my tez dostalismy zaproszenie od znajomych na Mazury 300km w jedna strone:tak: oczywiscie jedziemy i to na 5 dni, warunki tam sam jak w domu wiec to jest najwazniejsze ,pogode na Maj zapowiadaja piekna a co najlepsze zmiana klimatu dla młodego napewno bedzie miala pozytywne skutki.:tak:Violett- trzymam kciuki!!!!!!
 
Witam:-),
Maly spi, chwila wolnego.....
Kota, u mnie to samo ze sloncem.... maly wampirek/nietoperz:-D A jak twoja siostra? Moja nadal czeka.....
Violet, zdrowka dla Fabianka! i cierpliwosci dla ciebie:tak:
Rojku, historia, ze nie chce sie wierzyc...
Ciekawe jak to u nas bedzie ze chrzcinami.... mamy tylko slub cywilny.....
Freya, Sergi - czekamy na zdjecia.... Oby przygotowania sie jak najlepiej udaly i oby to byl jeden z tych najpiekniejszych dni w zyciu:tak:
Dagne, my lecimy do PL na majowy weekend (to bedzie juz druga podroz) i potem chcemy jechac na kilka dni nad morze.... Mysle, ze bedzie ciezko, bo duzo maluszkowych rzeczy trzeba wziac ze soba, ale pierwsze koty (bez obrazy Kota) za ploty:-)
Kupinosia, zdrowka dla obu dziewczynek!:tak:

Agapa, zdrowka dla Maluszka!
Niunia, Lysa dlugo was nie bylo.... ale wszystkie wiemy jak to jest..... Lysa, zdrowka dla Benia!
Aga, milego wypoczynku!
Inka, Venus dolaczam do klubu z zylakami..... Venus, trzymam za was kciuki.... u nas kolka skonczyla sie mniej wiecej z 3 mniesiacem.... moze to moja wiara uczynila ten cud;-)
A i teraz (jestesmy tylko na cycu) kupa tez jest troche rzadziej.... zdarza sie nawet dzien bez kupy.....
Nadal nie jem nabialu (robie wyjatek raz na jakis czas na rzecz sera zoltego, bo ma duzo wapnia.... i nie pije mleka.... a mimo to Maly ma jakas drobna wysypke na skroni, na szczescie mala....
Zauwazylam tez u Malego te mostki o ktorych pisalyscie i probuje tez z plecow przewrocic sie na bok, calkiem niezle mu idzie...
Mla, przepraszam za bezposrednie pytanie - czy juz wszystko sie zagoilo (w duszy tez) i jak sie czujesz?
U mnie tez jeszcze brak @@@..... Ciekawe kiedy sie pojawi.....
Cos jeszcze MamaO. sie nie odmeldowala.....
Milego dnia!:-)
 
wiele się u was dzieje kobietki :)
my szalejemy z butlą ,a dokładniej
rano butelka z kaszką
herbatka na "dzień dobry"
obiadek
herbatka na trawienie
butla z kaszką
deserek
kąpu-kąpu ...
butla 150+kaszka i do spania
herbatka na "dobranoc "
tak rozkłada mi się dzionek z młodym
w nocy zazwyczaj raz butla gdzieś ok 3-4 rano :) a jak u was wygląda dzień ??
aa soczków nie ma ochoty więc poczekam aż najdzie kluseczce ochota
 
Ostatnia edycja:
I ja też dołączam do mam, które nie dostały jeszcze @. Ale może to dlatego, że cały czas cycek :)
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, jeszcze porozmawiam z mężem jak wróci z pracy i zadecydujemy :)
 
aaa właśnie miałam się pytać cioteczki kochane jak u was z wagą ??
jakieś diety ,ćwiczenia??
może wątek można by było założyć ??hmmmmm
no sama nie wiem :p co wy na to??
 
KUPINOSIA tak pofolgowałam sobie na chrzcie i po ale jak widać
skaza nie musi się ujawniać tylko wysypką, więc znowu zakaz nabiału:-(, ale czego się nie zrobi dla dziecka. 13 kwietnia do alergologa jedziemy.

ASKO FREYIA ja też wypełniałam ankiety z różowej i niebieskiej paczuszki i nic nie dostajemy. Pamiętam, że przy Melci dostałam.

MAXXEL no niby jestem zaprawiona w boju z tą dietą ale 2,5 tygodnia jadłam nabiał i znowu żal go odstawiać.Zobaczymy jak długo pociągnę, wtedy 3 miesi ace nie jadłam ale po 2 miesiącu zaczełam się kiepsko czuć.

KOTA dobre co go to interesuje, chyba sam facet nie ma dzieci i nie wie jak potrafią wyć.

ZABKAQ jak mały jest na piersi to jeszcze się wstrzymaj z rozszerzeniem diety.

ROJKU u mnie to samo było karteczki ze spodziedzi rodziców i chrzestnych i kartki z innej parafii też. Na szczęście teraz chrzestni z tej samej parafii co my byli ale jak starszą chrzciliśmy to chrzestny ze swojej parafii mi przysyła karkę bym księdzu dała bo ponad 400km ma do nas.
Heh no dobre z tym księdzem, ale duzo księży ma swoje rodziny ukryte.

VENUS dobrze jak jest bardzo wietrznie to lepiej nie wychodzić na spacer z dzieckiem tak małym.

VIOLET zdrowia.

DAGNE tak my mamy w planach jechac do mojej rodziny i rodziny mojego K na początku maja a ton330km, mały będzie miał prawie 5 miesięcy i w sumie nie boję się. Jak Amelka była malutka to też byliśmy z nią a miała wtedy nie całe 2 miesiące i wtedy byliśmy pociągiem, a teraz autkiem.

LYSA nie wiem czy u siebie dostaniesz ale do noska Euphorbium o frida/

PAPYKA tak MAMY O nie widać już długo, też to zauważyła. Jak dajesz radę bez nabiał??? Jak jak już pisałam nie jadłam 3 miesiące, przez ostatnie 2,5 tygodnia sobie pofolgowałam i teraz znowu zakaz choć wysypek nie ma ale są nawracające choroby.

NIUNIA wątek dla mamy o spadku wagi już jest https://www.babyboom.pl/forum/dziec...011-f409/powrot-do-figury-sprzed-ciazy-56499/
 
reklama
niunia- jest już taki watek o wadze - wejdz w ogólny -Gruniówki i masz tam wiele nowych tematów, o karmieniu, wadze, zakupach itp.

lysa- jak czytam o tym jak Ben często robi kupkę i do tego, że taka "kwasowa", to rzeczywiście może by zmienić mleko...współczuję , bo u was to nawet do lekarza nie ma jak iść aby coś normalnego powiedzieli...a nie masz tam jakiegoś pediatry z Polski?
 
Do góry