reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Żabcia właśnie miałam zapytać jak reakcja M... haha.. No i na leczo mam ochotę!Zachciewajkę.
Viola też nie lubię P chorego. Gorzej jak Ninka się wtedy zachowuje.
Kupinosia jak było w sali zabaw?

Nina dalej ma katar. W sobotę będzie tydzień... wrr!
Byliśmy w Babelucie ;) Jedliśmy owoce maczane w mlecznej rozgrzanej czekoladzie. Kochane kalorie... a teraz zgrzyty. Ja pierdo...

Nastazja Milva allegro to ja mam dość.. Po ostatniej szopce... Już czasami nie wiem, kto ściemnia..
 
reklama
Nastazja-tez bym sie wkurzyla,ja mialam tydzien temu problem z posciela kobietka mi wyslala i nie bylo wogóle nr przekazu na poczcie i zadzwonila do nich z awantura i po wszystkim :) Moze powiedz temu Panu zeby zadzwonil bo to w sumie w jego interesie...a jaki wreszcie zamowilas?

Ja to juz powoli sie klade spac bo jutro mnie czeka tzn mojego syna USG bioderek kontrolne mam nadzieje ze ostatnie ...i nic tam nie wykombinuja:) no ale juz bedzie z głowy czekalam na ta wizyte 3 miesiace:szok:na 9 rano mamy byc w Centrum...ehhhh pewnie beda korki i wczesniejszy wyjazd:/
 
Ostatnia edycja:
Dostałam dziś na gg odpowiedź Pana ze sklepu, że wózek do mnie nie dojdzie i może wysłać dziś inny. Ale przeczytałam trochę opinii, że tak lubi czasem ściemniać, że wysłał a nie wysłał.. Nie wiem sama? Odpisałam mu że nie chcę, znowu przeżywałabym stresy. A szkoda bo miał atrakcyjną cenę :-( Dzwoniłam wczoraj po całych katowicach i nigdzie nie mają tego wózka. Już się boję gdziekolwiek zamawiać w necie. Dobrze tylko że nie przelałam kasy, bo bym znowu ją odzyskiwała miesiąc. Nie wiem co robić ? :-(
 
Czyli pewnie facet wystawia coś czego nie ma na stanie:wściekła/y:...ja zamawiam już tylko u tych co mają same pozytywy . A ten facet , to prywatna osoba , czy sklep?
Poszukałabym jednak gdzieś indziej, może w jakimś sklepie internetowym? wpisz nazwę wózka w skapiec.pl, tam wyskoczy ci , gdzie najtaniej masz w tej chwili.
 
Wczoraj już nie wchodziłam na bb, a dzisiaj z rana taka niespodzianka mnie czeka - Żabciu GRATULUJĘ i spokojnych ciążowych miesięcy Ci życzę.
Fajnie tak będziemy po kolei obserwować i czytać o Waszych porodach i przeżywać razem z Wami.
Nastazja - no to Cie gościu załatwił. Beznadzieja...
 
reklama
Dzień dobry
Nastazja facet niepoważny ale jeszcze sie nie zrażaj. Są jeszcze uczciwi.
My wlasnie zjedliśmy śniadanie a na 11:20 kontrola u lekarza.

Milego dnia!
 
Do góry