reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

dzień dobry
ja już na posterunku. do 15 w pracy a taka pogoda ładna.
w tym roku wyjątkowo Zimna Zośka nie jest taka zimna, oprócz zimnego wiatru.

Młody miał ciężką noc. ok 24 obudził się z płaczem, dałam mu jeść ale nie pomogło, płakał strasznie więc wzięłam go do siebie, M w pracy. ok 2 wrócił M i wtedy się zaczeło. Młody zwymiotował, musiałam przebierać siebie, jego, pościel. później zwymiotował drugi raz. nie wiem co się stało, obstawiam że coś mu po prostu stanęło na żołądku :-( oby dziś było lepiej.

miłego dnia!
 
reklama
Milva rozumiem, że niby śmiechawka ale takie sytuacje potrafią człowieka z równowagi wyprowadzić. Ja tak jak już pisałam kiedyś z kurtką.... normalnie ciśnienie skoczyło...
Dziewczęta znów nie miałam czasu by Was choćby poczytać!
Praca dom, w kółko to samo!Może w weekend uda mi się Was nadrobić i doczytać a z nowości to to, że NINA CHODZI SAMA ;) Opłaciło się puszczanie jej od jednej do drugiej osoby...To teraz skarpety anstypoślizgowe muszę jej nakładać, bo guza nabije nie raz.
Spadam się do pracy szykować. Buziaki! Miłego, słonecznego dnia!!!!!!
 
Netka - gratki dla Niny!!!!!!!!! Super:-)
W kwestii prezentów od teściowej, to ja już nic nie mówię. Jak byliśmy u nich w week , to mi się chwaliła ile nakupowała już ciuszków dla małego co się urodzi w lipcu jej ukochanemu synowi...jak mi pokazała, to sam lumpex rozciągnięty- i jeszcze mówi, że np w tym można odebrać ze szpitala, inne na święta będzie itp...masakra

Nocka znośna, po 7 wstaliśmy. Ja coś wczoraj zasnąć nie mogłam, do 1 się kręciłam:crazy: Popołudniu muszę skoczyć do miasta, rossman i jakieś zakupy spożywcze. I do fryzjerki umówić się na farbowanie , teraz jest tak zawalona, ze termin pewnie na czerwiec będzie...

Podpowiedzcie co mogę kupić ciężarnej na prezent urodzinowy, jest w 7 miesiącu...wolałabym coś dla niej niż dla dziecka.
 
Milva padlam hahah niebieskie emu wkwiatki o masakar ma babka pomysły haha
Ewka ja mialam do komuni zywy kwiatekz duzych stokrotek i z jakas zielenina był sliczny i czulam się wyrozniona bonikt takiego nie miał i pamietm jaka wtedy dumna bylam :p
Sosnowiczanka oby dobrze się wam jeździło samochodem;D
Agapa ja polecam ciasto kubusioweszybkie i fajne:)
Netka ogromne gratulacje dla Ninki**
Milva może jakas książkę???

Dzis A wraca z delegacji juz sie nie moge doczekac i siedze jak na szpilkach haha
 
Dziewczyny ja dosłownie na sekund pięć. Poczytałam.. Wszystko wiem ;)
Sosnowiczanka- gratuluję zakupu i SZEROKIEJ drogi! ;)

My już rano byliśmy na zakupach i spacerze. Później zabawa na podwórku. teraz zasnął i lecę szybko zrobić obiad. Choć sama chętnie bym się zdrzemnęła.

Buzi.. Później będę miała dłuższą chwilę ;)
 
Netka- gratulacje dla Ninki !!!
Inka- mam nadzieje że w dzień już lepiej ?
Sosnowiczanka- gratulacje nowych 4 kółek - ładny kolor
Rojku, Maleństwo- ja też chciałam drugą dziewczynkę :)
Kota- Hania jest bardzo pogodną dziewczynką :)
żabciu- to już tylko tydzień i może poznamy płeć, ciekawa jestem :)
Milva- litości co za teściowa bez pojęcia...co do prezentu nie wiem, ale sama osobiście bym wolała jednak dostać coś ładnego właśnie dla dziecka

Dzisiaj jest Dzień Niezapominajki. Pani w przedszkolu prosiła aby ubrać dzieci w niebieskie tuniczki lub bluzeczki. Fajny pomysł ! Dziś zapominamy o tym wszystkim co było złe :)
 

Załączniki

  • k,NTUxODM5MTgsODA2NzYz,f,niezapominajki09_tO_medium.jpg
    k,NTUxODM5MTgsODA2NzYz,f,niezapominajki09_tO_medium.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 6
Netka Gratulację dla Ninki :-)

Kupinosia jeszcze tylko tydzień już się nie mogę doczekać aż zobaczę Okruszka i czy z nim wszystko ok i poznam płeć oczywiście :-)

Do południa byliśmy na zakupach i w agencji oglądaliśmy 1 mieszkanie ale po tym co zobaczyliśmy na dole nawet nie oglądaliśmy góry szkoda słów taka rudera i do tego droga.

Od południa dobijają się do mnie z innej agencji co sprzedają tą mieszkanie gdzie teraz mieszkamy dzwonili już 7 razy ale ja nie odbieram, był też już właściciel że mamy być za godzinę w domu bo przyjdzie ktoś oglądać wrrrr ... oczywiście byłam w domu ale zawinęłam się z Maciusiem na górę spać i nikogo nie wpuściłam słyszałam jak się tukli ale ja to mam w nosie. Mam dość ustalania swojego życia pod jego widzimisię i ustalania mi że ja mam być w domu, ja mam własne życie i nie będę na każde zawołanie niech się przekona.
I znowu dzwonią ....

Pospałam sobie z Maciulkiem 2 h wstałam mały zjadł obiad a ja ugotowałam sobie pierożki :-)
 
reklama
Dziewczyny kopiuję ogłoszenie Aniaslu. Jeśli któraś chciałaby spróbować napiszcie do niej lub do Bestyi
Poszukujemy osób do współpracy redakcyjnej, które będą współtworzyły z nami serwisy. Jeżeli masz pomysł, w jaki sposób mogłabyś/chciałabyś zaistnieć. Pisz. A może, któraś z dziewczyn z Twojego działu jest utalentowana i potrzebuje żeby ktoś ją odnalazł? Daj znać
biggrin.gif
Czekam na pytania, wnioski i opisy
biggrin.gif
 
Do góry