reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Ja dzisiaj sie trochę najeżdziłam, własnie chwilke siedze i dalej w drogę ale przynajmniej jest z tej pracy taki plus że nie zastanawiam się że jest mi nie dobrze i przełykam tylko ślinę. Jeszcze mam zgłoszenia wypadków w pracy do zrobienia, ale zadzwoniłam do poszkodowanych i przełożyłam na po weekendzie, bo ja juz jestem prawie urlopująca i nie zaczynam już dzisiaj roboty.

Dzięki a-gala ale naleśniki były w środę, bo córcia sobie zażyczyła więc dzisiaj juz nie będe im tego znowu serwować:-pMoże pierogi leniwe ukulam:cool2:
Załapałam sie na końcówke ślubu to przynajmniej sukienkę pooglądałam:-p
 
reklama
HEJEwka widze ze chyba mamy podobńa profesje ja sie zajmuje odszkodowaniami po wypadkach a ty? a jak dziewczyny samopoczucie mi nadal nic a nic zastanawiam sie czy w ciazy jestem bo czuje sie dokladnie tak samo jak przed....:-)
 
Witam

Obejrzałam kawałek transmisji ze ślubu,kurcze ten Will to się do tatusia upodabnia,kiedyś był przystojniejszy :sorry2::-D

Ja się czuję ok,złe samopoczucie przeszło,klucha w gardle też,oby tak dalej.:-)
Dalej mam ciągnięcia w podbrzuszu,ale wyczytałam,że to nie jajniki a więzadła :tak: czyli wszystko w środku się tam rozciąga :tak:

Ja siedzę jak na szpilkach bo dziś przyjedzie do mnie moje nowe autko :-):-)

Miłego dnia dziewczynki i oby jak najmniej dolegliwości :tak:
 
Ja tez oglądałam,w koncu nie codziennie są takie uroczystości na świecie !!!!!!!
co sądzicie o sukni?????????? Mnie jakos nie bardzo sie podobała, ale ta koronka była piekna !!!!!!!!!!!!
Jak mnie sie dzis nic nie chce :szok: lenia złapałam strasznego !!!!!!!!!!!!!!
A mdłości nadal brak -dziwne w moim przypadku, bo to juz ponad 6 tygodni, ale pewnie co sie odwlecze to nie uciecze !!!
 
Co do mdłości to pewnie sie pojawią , bo było by zbyt pięknie jakby ich nie bylo,!!!!!!!!
A Ty jak sie czujesz???? nie masz suwaczka ale jesteś w 8 tygodniu tak ???????????
 
Mi też się podobała suknia Kate,ale Anglia zwariowała :-D

A na poranne mdłości kupiłam sobie lizaki lodowe Lillipops Iced Soothies i powiem wam,że jak jeszcze kilka dni temu miałam te rewolucje to działały,choc na początku dziwiłam się jak może smakowac lód o smaku imbiru :sorry2: No ale są dobre i dodają ochłody w ciepłe dni :-D
 
Cześć dziewczyny!
Wpadłam sie przywitać. Testowałam 19go a wczoraj miałam pierwszą wizyte u gin i usg. Serduszko bije, fasolka żyje,:-) :-D mam termin na 19go grudnia :tak:
Staraliśmy sie kurcze aż 9 miesięcy, mogłam już rodzić :cool2: Mamy już 2 letnią córeczkę stycznióweczkę.
Ślub w UK podglądałam, Kate ślicznie wyglądała, mnie sie kiecka podobała a pan młody faktycznie zbrzydł i do tatuśka sie robi podobny (moim zdaniem )
 
reklama
Do góry