reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

mamuska : ja czasem mam lekkie mdlosci, ale to jak jetsem glodna i ciesze sie ze tak rzadko
w ciazy z synkiem o tej porze juz wymiotowalam kilka razy dziennie :)
jestem na koncowce 8 tyg. ake zobacze jak termin i date ciazy okresli gin w sobote
wg kalkulatorow w sobote bedzie 8tyg i 6 dni lub 9tyg 0 dni, zalezy jak dlugi cykl brac pod uwage
 
reklama
Dziewczyny

Mam pytanko, czy można brać Żuravit w I trymestrze, mam kłucia w pęcherzu i biegam do łazienki często a nie moge teraz pojsc do gina?

Któraś może wie?
 
josephine ja ide w poniedziałek do gina i ciekawa jestem na kiedy bedzie termin wedlug usg, z cyklu wychodzi 6 tydz, 2 dni, ale owulke miałam ok 3 tygodni po zabiegu ( mówie 3 tygodnie bo wtedy współzylismy tylko raz) wiec tylko wtedy dzieciątko mogło sie począć !!!!!!!!
Aż sie boje isc bo bede miec dopiero gadane ze głupia nie odpowiedzialna jestem itd :(((( powinnam sie cieszyc ze zobacze maleństwo a ja sie stresuje ze mi sie oberwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mamuśka żaden lekarz nie powinien powiedziec Ci,że jesteś głupia :no::no:
Powinien cię wesprzec,a nie gnoic :tak: Jeśli tak powie to mu odpyskuj,a nie daj sobie na głowę wejśc.Powinien się Tobą zając jako profesjonalista,a nie osobiste wycieczki robic.Głowę noś wysoko i pokaż swoje szczęście :tak::tak:

Aga02 nie mam pojęcia,ale sok żurawinowy na bank możesz pic :tak:
Ja też latam do kibelka co chwilę,ale na pewno nie mam nic chorego.A pieczę Cię?
 
anineczka- nie piecze mnie tylko kłuje tak w pęcherzu a ten żuravit to tabletki-sama skondensowana żurawina-pisze ze kobiety w ciąży mogą je brać a wypłukuje bakterie
 
Anineczka ale wiesz jak to jest w życiu, prywatnie to pewnie mnie nie przeklnie ale ta baba z przychodni to możliwe, po zabiegu nawet mnie nie zbadała i tylko powiedziala zeby odczekac 6 miesięcy na dziecko a ja przychodze nie po 6 miesiącach tylko po 6 tygodniach wiec reakcja bedzie wiadoma, chyba ze pójde i powiem ze okresu nadal nie mam i zeby mnie zbadała a tu benc dziecko na usg
A jak nie daj Boże coś bedzie nie tak to juz mogę byc gotowa na wąty ze to przez swoją głupotę mam zagrożoną ciążę ehhhhhhh co za los, ja wiem ze bedzie to moj wina ale mam nadzieje ze tym razem bedzie juz dobrze ;)
 
Witam sie ponownie :)
Ja narazie nie proszę o dodanie do grudniowej listy mamusiek, bo jeszcze nie wiem jaki termin określi lekarz (wedlug kalkulatora 8.12).

Pierwsza wiazyta 9.05, bardzo się cieszę, a jednocześnie boję, że może się okazać, że coś nie w porządku, albo ewentualnie test mnie okłamał :baffled:chociaż dwie kreski pojawiły się po paru sekundach, a okresu już nie ma 3 tgodnie.

Generalnie dolegliwości mnie męczą, ale zupełnie inne niż w pierwszej ciąży, teraz nie bolą mnie cycuchy i podbrzusze, ale za to głowa, no i te mdłości - masakra.

Bardzo Wam zazdroszczę tych pierwszych zdjęć z usg, już chciałabym mieć własne.
 
Klaris nie długo i TY je bedziesz miec :) im później pójdziesz tym bardziej bedzie widać maleństwo ;) i nie ma co od razu panikować ze bedzie coś nie tak , trzeba być dobrej myśli i o głupotach ie myślec tylko sie ciszyć ciążą :)))))) Ja tez nie mam poza tym na 100% to juz nie jestem pewna czy to faktycznie ciąza niby 3 testy zrobione w ostepie paru di i ciagle II krechy ale nie czuje nic, nawet nie mam intuicji ze jestem w ciąży :szok: wiec może sie okazać jednak ze po poronieniu coś sie porąbało !!!!!!!!!!!
 
witam was serdecznie,
Ogromnie gratuluję wszystkim za-ciążonym, nie dołączam do waszego grona jeszcze z suwaczkiem, gdyż zgodnie z moich wyliczeń, wynika że to przełom grudnia i stycznia, o ile....
Jestem dość sceptyczna, gdyż towarzyszyło mi już forum stycznia 2011 (nieszczęśliwie)
Zgodnie z moich wyliczeń wynika, że to 5 tydzień - już jutro.
Testy pozytywne trzy,
ale zaczęłam plamić, to jest tylko w środku nie zostawiam śladów, nic mnie nie boli , ale obawa jest
dziś pojawił się kolorek świeżej krwi,
Bardzo mnie to martwi ponieważ rok temu plamiłam (więcej) przy czym pojawił się ból, skończyło się ciążą pozamaciczną.

Czy której z was mają doświadczenia z plamieniem i szczęśliwym zakończeniem
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamuśka23, ja czytałam Twoje wcześniejsze wpisy i chciałam napisać, że bardzo Ci współczuję poronienia. Może to dobrze, że znów tak szybko udało Ci się zajść w ciążę, może dzięki temu nie będziesz tak długo czuć bólu z powodu straty. Tym razem na pewno wszystko będzie ok, i urodzisz silnego, zdrowego i ślicznego dzidzusia ;)

Wydaje mi się tez, że skoro trzy testy wychodzą pozytywnie, to raczej się nie mylą, bo przecież test działa na zasadzie, że wykrywa w moczu ten hormon ciążowy, a bez ciązy go nie ma w organizmie, więc spokojna głowa, lekarz potwierdzi :)

Ja na pewno dam znac, czego sie dowiedziałam na wizycie, będę tez śledzić wątek i pewnie niedługo też dasz znać, że dzidziuś rośnie ! trzymam kciuki;-)
 
Do góry