reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Parę godzin temu zaczęłam plamić bardziej żywą krwią, nie jest to dużo ale zabarwione dość krwisto.
Ponieważ nie zamieszkuję w Polsce sprawa jest bardziej skomplikowana.
Lekarz rodzinny jednak polecił, że w razie czego mam bezpośrednio udać się na oddział na którym usuwano mi ciąże pozamaciczną.
Jak tylko ujrzałam to plamienie wylądowaliśmy na oddziałe gdzie Pani poinformowała mnie, że jeśli mam poronić to poronie, a że dziś święto (Ślub)
to niestety nie ma nikogo kto może mi pomóc.
Z rykiem wróciłam do domu.
Na szczęście jeszcze jakiś czas temu poprosiłam mamę o przesłanie mi duphastonu na wszelki wypadek.
I zaczęłam go brać.
Poprzednim razem lekarz z Polski zalecił łykanie, więc ... próbuję.
becia84
i stąd moje pytanie do Ciebie, jak zalecano Ci brać ten duphaston?
samam sobie lekarzem, po prostu nie mogę zlekceważyć tego kolejny raz


ja na plamienia dostałam Duphaston, pierwsza dawka 4 tabletki a póżniej 3x1 i taka jest zalecana w ulotce w przypoadku zagrażającego poronienia.
 
reklama
witam w piękny słoneczny dzionek. Wyleniuchowąłam sie w łóżku do 9 a o 8 miałam podane śniadanko:-)zyć i nie umierać...
Zaraz mykam z Młodą na babskie zakupy wydawac kasiorke - głównie na Kami ale może dla mnie tez cosik sie znajdzie:-p
Ja jestem behapowcem dlatego spisuje te protokoły powypadkowe w pracy.
Witam kolejne grudnióweczki. Wczorajszy dzień nawet przeleciał dobrze, dzisiaj tez bez mdłości jak na razie, wiec supcio. Jedynie mam migreny, ale coś musi być.
Cycuchy dalej mnie bolą, brzuch mi wybiło i też zaczełam jeść kolacje, bo mnie tak ssie że nie mogę wytrzymać:-)A nigdy nie jemy tylko Kamisia je kolacyjke.
Umówiłam się do gina na 06.05 i mam nadzieje podłuchac serduszko.
Miłego dzionka dziewczynki
 
:-):-):-):-):-):-) hej laseczki co tam słychowac ?
jak małe kijaneczki moja kijanka wczoraj była podgladana lekarz stwierdził ze wszystko idzie idealnie :tak::tak::tak::tak:
moimi wymiotami mam sie nieprzejmowac samo przejdzie :szok: ale damy rade
czuje ze pomału rosnie mała piłeczke która juz da sie wyczuc
dziewczyny tu raz pisały ze we wczesniej ciazy mozna juz usłyszec serduszko a ja nie mogłam powiedział mi ze dopiero jak zrobimy USG w 12 tygodniu to wszystkiego sie dowiem
aaa no i mam pytanko do obecnych mamusiek kochanych kiedy dowiedziałyscie sie o płci malucha ?
pozdawiam no i powodzonka :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
anooo i mój lekaz zle obliczył wiek płodu ciagle myslałam ze 8 tydzien 3 dzien a tu 9 tydzien 3 dzien he starsi jednak jestesmy
 
Cześć Babeczki :-)

W końcu udało mi się dopaść do aparatu i zrobić zdjęcia ;-) Oto nasza Perełka :laugh2: (fotki ze środowej wizyty :tak: )
d1.jpgd2.jpgd3.jpg

6 tydzień i 3 dzień ciąży :-)
 
Witajcie mamusie, nie nadrobię Was niestety. Jakoś od wczoraj czasu nie mam nawet poczytać. Maya ząbkuje dalej, ostatnia czwórka jej się wybija i chyba najgorsza. Cały czas na ręce chce i maruda okrutna z niej.

sergeevna śliczne zdjęcia, na pewno jesteś szczęśliwa widząc takie małe cudeńko :-)

Do dziewczyn, które obawiają się braków objawów. Naprawę nie ma co czytać, w necie że to lepiej jak są wymioty itp. Ja naprawdę nie mam żadnych objawów po raz drugi i cieszę się z tego powodu, zaraz przypomina mi się grypa żołądkowa z mdłościami , straszne to było;-) Tak więc cieszcie się, że wymiotów ani mdłości nie ma, a nie zamartwiajcie bo na pewno to fasolce nie służy :tak::-) Trzeba się cieszyć i korzystać z tego pięknego czasu jakim jest ciąża bo potem już nie odpoczniecie tak łatwo :-D
Witam jak zwykle nowe mamusie, bo pewnie się pojawiły. :tak:

lecę bo Maya właśnie się budzi i już kwęka, o matko żeby te zęby wyszły bo już nie wyrabiam, nadrobię Was potem dziewczynki
Miłego weekendu
 
hej

serg : juz gratulowalam na staraczkach ale jeszcze raz GRATKI ! sliczna perelka !

ja dzis bylam na 1szej wizycie i wszystko ok :) slyszlaam serducho :))))))))))
termin oficjalnie na 19.12 :)
 
hej

serg : juz gratulowalam na staraczkach ale jeszcze raz GRATKI ! sliczna perelka !

ja dzis bylam na 1szej wizycie i wszystko ok :) slyszlaam serducho :))))))))))
termin oficjalnie na 19.12 :)

Super, na pewno kamień z serca Ci spadł :) bardzo sie cieszę ze jest wszystko ok:) A masz zdjęcie z usg ??? wstawiaj koniecznie jesli posiadasz :)))))

Ja dziś po południu zrobiłam czwarty test i tym razem juz krecha bardzo ciemna wyszła niz w poprzednich trzech testach nawet ciemniejsza od kontrolnej wiec juz nie mam wątpliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D
W poniedziałek potwierdzam u lekarza i poproszę o dopisanie do grudnióweczek :) :):-)

Sergeevna piękna mała kuleczka rośnie :)

Miłego i udanego weekendu życzę :*
na razie nie chce sie panoszyć tutaj, jak lekarz potwierdzi ciązę do do Was juz na stałe ( mam nadzieje) dołączę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam! To i ja dołącze do grudnia :) Termin mam na 27 grudnia :szok: data nie za specjalna bo wiadomo jak to w szpitalach miedzy świetami. Dowiedzialam sie 22 kwietnia gdy zobaczylam drugą słaba kreseczke :-) a krew i badanie usg tylko potwierdziło.
Będzie to moje drugie dziecko choc pierwsza córeczka w wieku 9 miesiecy dołączyła do aniołków bo miała wade serca to teraz jest to dla mnie troche inna ciaza bardziej nafaszerowana stresem i obawa o przyszłe dzieciatko zeby wada sie nie powtórzyła. Od jej smierci mija 11 miesiecy i czulismy ze musimy sie postarac o rodzeństwo dla córeczki zeby nie zwariować.
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Witam
Mało czytania dzisiaj,ale tak to jest na weekend.
My mieliśmy gości,grill,plac zabaw z dzieciakami,teraz mąż zabrał chłopaków na męski wypad a ja mogę odpocząc.

nanusia13 ja się dowiedziałam o płci w 18 tygodniu,może to i późno,ale dopiero wtedy miałam pierwsze usg,a z pierwszym synem to nawet nie pamiętam :confused2:


agnesss witaj.Przykro mi z powodu córeczki,ale mam nadzieję,że tym razem będzie wszystko ok :tak:
Termin podobny do mojego,bo mi lekarz wyliczył na 26 grudnia ;-)

mamuśka to oby do poniedziałku ;-)

niematotamto trzymam kciuki za fasolkę :tak::tak:

sergeevna fajna kropeczka :-D:-D

josephine cudowne uczucie posłuchac serduszka :rofl2:

agapa witam,witam :tak::-):-)

idę ogarnąc trochę chatkę i chyba legnę na kanapie,chłopcy za pewnie dopiero za 2h wrócą :-) A od wtorku zacznie się poranne wstawanie bo koniec przerwy świątecznej w szkole :confused2::confused2: a ja tak lubię pospac rano :sorry:
 
Do góry