reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Sosnowiczanka- to fasoleczka jeszcze malutka, ale ciąża szybko zleci i będziecie tulić niedługo małego okruszka. Dobrze, że urodzisz w takim terminie, bo przynajmniej nie będziesz się męczyła w upalne lato z brzuszkiem.
Dla pocieszenia, słyszałam, że jeśli jedno dziecko, to mały diabełek, to drugie będzie grzeczniutkie, w mojej rodzinie sprawdza się.
A siostra na kiedy ma termin?

Ewka- widziałam ciuchy dla dziaciaków w Tchibo i są super. Ja mam dla mojej Karoliny kurtkę i nawet spodnie na szelkach, tylko, że spodnie dostała Koko od chrzestnej i są zarąbiście różowe(taki przesłodzony róż) i chyba kupię jej nowe, bo te coś mi się nie widzą.
Ogólnie, to raczej wszystko ma oprócz butów zimowych.

Netka- podoba mi się Twój kolor włosów. Możesz mi napisać, co Twoja fryzjerka lub Ty z nimi robicie?;-)

Zdrówka dla chorowitków. Moja Koko zdrowa, ale jutro idziemy do kontroli z paluszkiem.

Miłego dnia :)
 
reklama
Milva uuu z całusem ;))) Jak miło!
Ewka świetne ubrania, domyślam się, że Zuza ma ten kombinezon różowo niebieski? Piękna kolorystyka jest tych ubrań. Właśnie wpadły mi w oko spodnie do kurtki zimowej Ninki. Koleżanka ma mi sprawdzić po swojej córce ale jeśli nie będą dobre to chyba skuszę się na te z Tchibo, bo i cena całkiem do rzeczy.
Izu u mnie i czasu i kasy brak a te zakupy to w pospiechu zawsze i na łapu capu. Chętnie bym pochodziła, na spokojnie porozglądała się... Może zapytaj Panią czy w przedszkolu też taki przygaszony jest?
Sosnowiczanka =)) Ale fajnie, nie martw się, będzie ciepło, Alan będzie biegał na podwórku, młodsze w wózku! Dasz sobie radę ;) Raptem zrobi się u Was wesoła gromadka :D
Venus a jak Ty sobie radzisz? Pokaż nam Marcinka!!!!!!
2701 matko i córko-poważnie mówisz? ;)Dziękuję. Fryzjerka robi mi balejaże po prostu i to praktycznie tylko na odroście, bo przy moich włosach taka ilość rozjaśniacza na już rozjaśnionych włosach grozi wyłysieniem hahahaha. Rozjaśnia mi i nic więcej nie robię. Naturalnie jestem ciemną blondynką. Rozjaśniacz szybko sobie z nimi radzi, nie muszę trzymać tego długo. Teraz mam odrost jak z Mazur do Zakopanego. Koszmar. Czekam na grudzień. Już jestem umówiona na farbowanko.

U mnie ok ale nudno trochę, bo Viv nie ma i siostry. Nina okay ale kaszle cościk. Na szczęście wywar z czarnego bzu i owoców(kompot) się sprawdza + smarowanko Vickiem. Zobaczymy jak dalej, bo pogoda sprzyja infekcjom. Dziś zumba a tak to nudy!
 
Hej.

Dzis od rana fatalne samopoczucie miałam. Pierwsze poranne mdłości dały o sobie znac, oraz ból podbrzusza. Super... Czekam jeszcze na ból piersi, pewnie pojawi sie niebawam :cool:

2701 No ja tez słyszałam ze jak jedno dziecko jest "dopalone" to drugie grzeczne niczym aniołek. Tej myśli się trzymam;) Moze Bóg ześle mi grzeczną dziewczynkę która nie bedzie miała kolek... ;-)
Siostra ma termin na koniec stycznia, ale jak to przy blizniakach czesto bywa pewnie urodzi trochę wczesniej.
W sumie to ciesze sie, bo potem nasze dzieci pewnie pojdą razem do przedszkola, do jednej klasy w szkole.... No i kontakt moze beda miały ze sobą dobry ze względu na ten sam wiek:)

Venus no ja własnie tak sie zastanawiam jak u ciebie wygląda sprawa z młodszą pociechą bo pamietam kolki Mikołaja, tak samo jak Alanka... A gdzies tam słyszałam ze kolki często powtarzają sie, znaczy jak starsze dziecko miało to młodsze tez... Tego obawiam sie najbardziej...

Alankowi tłumacze ze w brzuszku u mamy jest dzidziuś, i tak dzis przyszedł do nas jego dziadek i Alan mówi. Dziadku, dzidziuś jest tutaj! -> i polazuje paluszkiem na mój brzuch:-D

Wogóle mamy wielki sukces, Alan przechodził do przedszkola pełne dwa tygodnie i nadal wygląda na zdrowego:))) !
 
Netka - tak skusiłam się na ten turkusowo-różowy ze względu na to, że miałam ten kupon rabatowy. Świetne jest wykonanie tych rzeczy, mają wszystkie drobiazgi, a kurtka łączy się rzepami ze spodniami. Teraz też fajnie zrobili w tchibo, że na kolekcje, która już nie jest kolekcją obowiązującą jest 15 % rabatu na kartę ikea.

Sosnowiczanka - no to Alanek załatwi za Was powiadomienie rodzinki o dzidzi. Trzymaj się, bo mdłości nie zazdroszczę...
 
Hej. U was tez taka paskudna pogoda? Normalnie tak mi sie chce spac... no ale siedze z Alanem wiec szanse na sen bede miala dopiero po 20 .. super. Dobrze chociaz ze juz czuje sie wzglednie bo rano ciekawie nie bylo.
 
Sosnowiczanka- u nas deszcz nie pada, ale jest zimno. Nie mogłam spać dzisiaj w nocy i myślałam o Tobie, cieszę się z Twojej ciąży tak jakbym sama w niej była :-D

U nas pracowity dzisiaj dzień. Zrobiłam przetwory na zimę, także w słoikach wylądowały buraczki i papryka. Wcześniej zrobiłam ogórki kiszone, sałatkę z ogórków oraz dżemy i wiśnie w syropie. Także sezon robienia słoików uważam za zamknięty :-)
 
Witajcie dziewczynki.
Na początku gratuluję SOSNOWICZANCE. Kochana dasz sobie radę spokojnie. Dwójka to przyjemność, trójka to już jakiś cięzarek, ale czwórka to już jest nie do ogarnięcia :-D

Dawno mnie tu nie było, ale byłam trochę zajęta. W poprzednią środę Mikuś poszedł pierwszy raz do przedszkola. Jest ok. ale wszędzie chodzi z Mają. Ja wykorzystuję ten czas wolny i ogarniam zakątki w domu, walczę z ubraniami itp
Ten tydzień to spędziłam u lekarzy, ale o tym w wątku wizytowym.

U mnie to w sumie ok.

Dziewczyny. Mam do sprzedania 3 pary spodni ciążowych. Mało zniszczone, na osobę tęższą (bo to po mnie). Gdyby któraś była zainteresowana, albo znacie kogoś kto by chciał kupić to dawajcie znać.
 
2701 :* Ja tez zrobiłam trochę przetworów w tym sezonie. Najbardziej ciesze sie z ogórków kiszonych bo jakoś ostatnio tak sok z noch mi posmakował wyjątkowo :-)
A na kiedy planujecie rodzenstwo dla Karolinki??? Bo jakoś tak "samotnie" sie czuję, niech któraś do mnie dołączy!!!!!!

Agapa dziękuję :) Ja na dwójce zdecydowanie zakańczam produkcję :-) Po porodzie ide sie zaszyć :-D
 
reklama
Sosnowiczanka- jeśli plany się nie zmienią, to może zaczniemy starania w maju. Wiem, że to od razu tak nie wyjdzie jak ja sobie planuję, ale od maja START :))
P jeszcze nie wie o moich planach, ale się dowie :-D Chciałabym, aby miedzy dziećmi było cztery lata różnicy lub troszkę więcej.
Masz może już wybrane imiona dla okruszka?

U nas dzisiaj paskudna pogoda, gorzej niż wczoraj. Muszę posprzątać w domu i ugotować obiad, będzie dzisiaj wątróbka i zupa pomidorowa.
Nie chcę zapeszać, ale okazało się, że ruszamy z ociepleniem domu na wiosnę.
Wydajemy dużo kasy na opał, bo około cztery tony węgla x800zł plus drewno. Czyli wychodzi około 4000 tysiące, a może więcej i jakoś skwaru w domu nie ma.
Bardzo się cieszę, bo może troszeczkę mniej będziemy wydawać kasy na sezon zimowy.

Miłego dnia. Zmykam, bo młoda czeka na śniadanie. :)
 
Do góry