• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Grudzień 2014

Cypryda super wiesci gratuluje :)

Ja mam wizyte jutro polskiego czasu 19.30 :-)

A o tych badaniach z krwi ktore mozna zrobic zamiast amnio to ja slyszalam ze i u mnke cos podobnego jest w szpitalu robia. Mam nadzieje ze nie beda potrzebne zadnej z nas :)
 
reklama
Wtajcie szkoda słów na teg o trolllla prawda zawsze wyjdzie na jaw . Najlepiej zeby zablokowali jej dostep z ip z teg o komputera.
Wątek zamknięty troche za wczesnie uważam . Moze watek tylko z brzuszkami a na zdjecia nas i dzieci jeszcze przyjdzie czas.
Powodzenia na wizytach my robimy usg za 2 tyg.
 
PaulinaMaria ja to niczego nie podejrzewalam, albo jestem zbyt ufna albo malo spostrzegawcza :) dla mnie np wyjazd na wymiane to zaden big deal sama mam znajoma co jest w USA na uniwerku yale z wymiany z Polski tyle ze nie ciezarna ale da sie :)

Godzina 9 wieczor a ja zamowilam se pizze... nie ma to jak zachciewajki :)
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :)
Kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty &&&&
Perrie sie nie odezwala wiec zgodnie z tym co napisalam wczoraj poprosilam administratora o sprawdzenie jej i jesli wszystko sie potwierdzi o zablokowanie dostepu.
Milego dnia !
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry