reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Ja od momentu pozytywnego testu jestem na luteinie. Dostałam taki nakaz od gina gdy dał mi w lutym zielone światło do starań do poronieniu. Wizytę mam dopiero za dwa tyg, nie chciałam iść za szybko żeby się nie rozczarowac... No ale jestem dobrej myśli i mam w sobie dużo pozytywnej energii :-)
Niedługo pewnie nasze grono się powiększy bo dziewczyny zaczną testować :-) ja miałam szybko owulacje i odliczałam dni do testowania stąd tak szybko wiem :-)
Pozdrawiam
 
reklama
Witam. I ja dołączę:-)
Termin na @ jutro ale coś mnie tknelo wcześniej i test pozytywny , beta również.
 
Wszystkim grudnióweczkom serdecznie gratuluję, a za Ciebie Ewusia nieustannie trzymam kciuki:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry