reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

No tak. U mnie niby 3 testy pozytywne, beta 3 dni przed spodziewaną @ 124 ale i tak się człowiek zastanawia czy wszystko ok .
 
reklama
k8libby - trzymam kciuki za piątek :) trzeba myśleć pozytywnie!

ooleeczka - witam serdecznie :)

&&&&&& za wszystkie które chcą dołączyć do nas

Dziewczyny a macie już jakieś objawy? Bo ja poza ciągłą sennością i pobolewaniem podbrzusza to w sumie czuję się ok ;)
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki dziewczyny za Wasze testowanie i za wizytę.

anncka u mnie też mega senność - śpię po 9h dzień w dzień a i nie rzadko do Małej się przytulę na popołudniowej drzemce i też oko przymknę. Tylko nie wiem czy to objaw ciąży czy przez odstawienie kawy ;P

Byłam wczoraj u mojej gin: nic jeszcze nie widać oprócz poszerzonego endometrium. Dostałam już duphaston i fraxiparine, vit d, kwasy omega3 - te dwa ostatnie to ponoć nowe zalecenia. W 2011 w ciąży z córcianką nie brałam. Betę mam zrobić 2x w odstępie 48h i wtedy będziemy się umawiać na kolejną wizytę. Pocieszyłam mnie ginka mówiąc że jeśli są jakieś problemy w ciąży to zazwyczaj wracają w kolejnej, tylko wcześniej ;P A moja poprzednia ciąża była raczej nieksiążkowa, więc trzeba być gotowym na komplikacje. Na szczęście ja nie z tych co się martwią na zapas :)
 
Dziwne te "nowe" zalecenia, po co wit d zalecać na wiosnę, kiedy sami produkujemy jej wystarczająco dużo? Ktoś to wymyślił i lecą jak na taśmie, jak z wit K i D, zabiegiem Credego dla noworodków, które w większości przypadków, nie mają ku temu wskazań medycznych... Ale korpo musi hajs się zgadzać, to jeszcze ciężarne zaczną ładowac suplementami... A wystarczy zdrowo się odżywiać.
 
I ja witam sie ponownie. nie było mnie bo juz zaliczyłam szpital. pojechałam w sobote z plamieniami. niestety beta nie przyrasta prawidłowo mam czekac do pon na wizyte u swojego gin i zobaczymy co dalej. na pocieszenie lekarz w szpitalu powiedział ze widział różne cuda i mam być dobrej mysli puki nie krwawie więc czekam na swój kolejny Mały Cud
 
k8libby, podobno niedobór wit D jest dość powszechny wbrew pozorom, a z kolei wit D ostatnio święci triumfy wśród naukowców ;) że nie tylko układ kostny ale i zapobieganie chorobom bla bla bla... ;) A Omega3 chętnie będę jeść bo ryb nie cierpię i nie jadam prawie wcale ;P

AniaWroc, nosek do góry. Ten lekarz miał rację. Moja źle przyrastająca na początku ciąży beta ma w tej chwili dwa lata i ma się świetnie. Śpi sobie właśnie obok :) Trzymam kciukasy mocno zaciśnięte!!!
 
Oczywiście, że wit D zapobiega chorobom. Największa epidemia grypy w hustorii Polski zbiegła się z wycofaniem podawanua tranu w szkołach. Dziwi mnie tylko takie zalecenie o tej porze roku.
Jeśli chodzi o oleje, to apteczne wynalazki niestety to ściema :) lepszy jest naturalny olej lniany.
 
heeej dziewczyny skromnie do was dołącze :-)
dzisiejszy test wyszedł pozytywnie , według moich obliczeń wychodzi 4.12.2014 :)
pozdrawiam
 
reklama
Jejku, już grudniówki! Gratuluję wszystkim i trzymam kciuki. Jak sobie teraz przypomnę, to na samym początku się fatalnie czułam. Prawie tak źle, jak teraz :-D oby do drugiego trymestru!
 
Do góry