reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

A u mnie kamyczki w pęcherzyku mają koło centymetra i jest ich dużo.Powiedział mi, że leki przeciwbólowe i dieta lekkostrawna.A jak bardziej będzie boleć niż teraz to do chirurga.
IMAG0087.jpg
Zawsze musi coś być.A koło 14będą wyniki z krwi.
Mimi ja też nie wiem co to ale daj znać po.
 

Załączniki

  • IMAG0087.jpg
    IMAG0087.jpg
    67,6 KB · Wyświetleń: 399
reklama
O masz... teraz dużo osób ma kamienie :/

Badanie trwało 2min. Trzyma się w ręku taką sondę i to na zasadzie drgań jakiś tam....
Wyszedł mi niedobór Wit A B6 C D3
 
O masz... teraz dużo osób ma kamienie :/

Badanie trwało 2min. Trzyma się w ręku taką sondę i to na zasadzie drgań jakiś tam....
Wyszedł mi niedobór Wit A B6 C D3
O rany, ale magia! Ale to takie medyczne czy szarlatańskie? [emoji16] Nie słyszałam o tym biorezonansie przyznam się :)

Agunia, oby dieta Ci to rozgoniła... :(

Te kamienie to kojarzyły mi się do tej pory z dolegliwością osób starszych, a tu tyle młodych osób o tym pisze [emoji33]
 
O rany, ale magia! Ale to takie medyczne czy szarlatańskie? [emoji16] Nie słyszałam o tym biorezonansie przyznam się :)

Agunia, oby dieta Ci to rozgoniła... :(

Te kamienie to kojarzyły mi się do tej pory z dolegliwością osób starszych, a tu tyle młodych osób o tym pisze [emoji33]
Nie.... nie medyczne ;)


U mnie i babcia i mama miały kamienie...
 
Ale powiem Wam ze babka mówiła dużo różnych mądrych rzeczy... pewnie warto byłoby chodzić na spotkania ale wizyty ma drogawe ;/
 
Jutro idę po skierowanie do chirurga. Pewnie trochę poczekam w kolejce. Najbardziej boli jak chodzę i coś ciężkiego podnoszę a że Michaś sporo waży to boli. A do tego ciągle mnie mdli i ciągnie na wymioty .Dzis cały dzień na jogutrach bo po nich nie boli tak.
A sie wkurwi... źle mi krew pobrały i zadzwoniły, że mam hemolize i osocze jest mętne, bo krwinki popękały i muszę iść na kolejne pobranie bo badań nie mogli zrobić.
 
Już o 6.30 byłam na pobraniu .Pobrały mi z dłoni boli jak nie powiem co.Zobaczymy koło 13czy wyjdą wyniki czy to co wczoraj.Na 11.30 mam do rodzinnej zobaczymy czy wypisze mi skierowanie do chirurga.
Wlazłam na wagę i kolejny kilogram mniej czyli już 36 :)
 
Już o 6.30 byłam na pobraniu .Pobrały mi z dłoni boli jak nie powiem co.Zobaczymy koło 13czy wyjdą wyniki czy to co wczoraj.Na 11.30 mam do rodzinnej zobaczymy czy wypisze mi skierowanie do chirurga.
Wlazłam na wagę i kolejny kilogram mniej czyli już 36 :)
I jak tam?
A tak mowilas ze -40kg to tak daleko... A to prawie już ;) A jak Twoja skóra?
 
reklama
Dostałam skierowanie do chirurga.Badania ok tylko cholesterol podwyższony.Moje osłabienie spowodowane jest kamieniami .Temperature mam 34.9-35.3 i przechodzę kawałek i kapie ze mnie.
Mimi, bo tak to jest wydaje ale, że niby już a to jeszcze tyle wysiłku by osiągnąć to -40.Co do skóry nie jest tragiczna najgorsze to na samym dole brzucha, bo tu tylko plastyka brzucha by pomogła.Obliczałam BMI kiedyś i dziś i ze skrajnej otyłości dziś mam już tylko nadwagę :)
Screenshot_20180511-191915.png
Screenshot_20180511-191934.png
 

Załączniki

  • Screenshot_20180511-191915.png
    Screenshot_20180511-191915.png
    72 KB · Wyświetleń: 410
  • Screenshot_20180511-191934.png
    Screenshot_20180511-191934.png
    78 KB · Wyświetleń: 411
Do góry