reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Dostałam skierowanie do chirurga.Badania ok tylko cholesterol podwyższony.Moje osłabienie spowodowane jest kamieniami .Temperature mam 34.9-35.3 i przechodzę kawałek i kapie ze mnie.
Mimi, bo tak to jest wydaje ale, że niby już a to jeszcze tyle wysiłku by osiągnąć to -40.Co do skóry nie jest tragiczna najgorsze to na samym dole brzucha, bo tu tylko plastyka brzucha by pomogła.Obliczałam BMI kiedyś i dziś i ze skrajnej otyłości dziś mam już tylko nadwagę :)Zobacz załącznik 855998 Zobacz załącznik 855999
Wspaniale! !!!!!! Agunia jeszcze jedna ciąża i będziesz 50kg ważyć [emoji1]
 
reklama
Ka brawo ważne ,że spada i tak jak piszesz bliżej 90niz 100 u mnie to samo.
Mimi już wolę tyle ile ważę niż kolejną ciążę :p
Udanej zabawy!!!
Colorado i nikt mi teraz nie powie, że się nie da, bo się da :D Tylko trzeba chcieć.
U mnie kolejne 0.5kg mniej .Ciągle mi niedobrze już mam dość jogurtów ale tylko po nich aż tak nie boli.
A mój mąż wyjechał znów na tydzień a Michaś dostał wczoraj znów 40stopni gorączki .Mam już dość!! !!
Miłego weekendu:)
 
Ka brawo ważne ,że spada i tak jak piszesz bliżej 90niz 100 u mnie to samo.
Mimi już wolę tyle ile ważę niż kolejną ciążę :p
Udanej zabawy!!!
Colorado i nikt mi teraz nie powie, że się nie da, bo się da :D Tylko trzeba chcieć.
U mnie kolejne 0.5kg mniej .Ciągle mi niedobrze już mam dość jogurtów ale tylko po nich aż tak nie boli.
A mój mąż wyjechał znów na tydzień a Michaś dostał wczoraj znów 40stopni gorączki .Mam już dość!! !!
Miłego weekendu:)
Ależ się wymeczysz :/ zdrówka dla Was
 
Hej! A co tu taka cisza? ;)
Wesele było super udane ale minęło tak szybko.... ; ( kolejne za miesiąc [emoji1]

Tym razem oczki były takie ;)
20180512_144657-1.jpg
 

Załączniki

  • 20180512_144657-1.jpg
    20180512_144657-1.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 207
Mimi, Ty sama takie oczka robisz? [emoji1]

Ja się nawet nie odzywam w kwestiach jedzeniowych [emoji14] wczoraj mieliśmy komunię, to też trochę popłynęłam [emoji14]
 
reklama
Niestety nie ; ( ja tylko skromniejsze makijaże np na poprawiny robiłam ale nie pyknelam fotki :/

Jak po komunii?
Ja to w ogóle nie mówię nic o diecie.... ;/
 
Do góry