reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grupa wsparcia wagi ciężkiej

Colorado uważam jak mogę ale chyba w takich przypadkach ból jest nieunikniony.
Co do stołu to był moim marzeniem :)
A galaretki mam takie jeszcze ich nie robiłam a kupiłam je w Auchan .
IMAG0572.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0572.jpg
    IMAG0572.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 427
reklama
Ka dziękuję bardzo :* Staram się jak mogę a dla dzieci to już wszystko co się da;)
Hehehe to ta sama galaretka co ja ją mam :D
U nas 12rocznica po cywilnym a 8po kościelnym a 17lat razem :p
A jeszcze co do bólu na roczek okresu dostanę i przy tych bólach co teraz mam to sobie tego nie wyobrażam.
 
Ka dziękuję bardzo :* Staram się jak mogę a dla dzieci to już wszystko co się da;)
Hehehe to ta sama galaretka co ja ją mam :D
U nas 12rocznica po cywilnym a 8po kościelnym a 17lat razem [emoji14]
A jeszcze co do bólu na roczek okresu dostanę i przy tych bólach co teraz mam to sobie tego nie wyobrażam.
O rany, to będziesz miała... Ketonal co najmniej potrzebny. Ale szmat czasu razem! Niech mąż Cię na rękach nosi!
 
Co do ketonalu to jestem uczulona na niego jak i na całą resztę mogę tylko nospe ,pyralgin i paracetamol więc różowo się to nie zapowiada....
Co do męża to widzisz co ostatnim czasem odwala...Ja to się śmieje, że po tylu latach order za odwagę powinnam dostać a do tego szkodliwe powinni płacić :D Cud po tylu latach z nim nawet 1siwego włosa nie mam :p
 
Co do ketonalu to jestem uczulona na niego jak i na całą resztę mogę tylko nospe ,pyralgin i paracetamol więc różowo się to nie zapowiada....
Co do męża to widzisz co ostatnim czasem odwala...Ja to się śmieje, że po tylu latach order za odwagę powinnam dostać a do tego szkodliwe powinni płacić :D Cud po tylu latach z nim nawet 1siwego włosa nie mam :p
O popatrz, to masz szczęście, bo ja z dnia na dzień coraz więcej siwych. A że swoje mam brązowe to mocno widać...
 
Agunia, no to co piszesz wszystko, to po prostu kwintesencja niefartu :(

Co do facetów to fakt, order i szkodlowe jak nic się należą [emoji23]

Ka, jak swoje zafarbujesz to spłukując się ładne pasemka będą [emoji3]
 
Ka, agunia, muszę rozejrzeć się za tymi galaretkami, dzięki [emoji7] szkoda tylko, że są one w tych sklepach, których nie mam w mieście u siebie hehe ale w auchanie bywam od wielkiego dzwonu :)
 
reklama
Mimi tak jedzie ze mną ja nie dam rady nic podnieść .Podniosłam dziś garnek ,żeby makaron odcedzić i momentalnie ból i krwawienie :(
Mimi jeszcze raz wszystkiego najlepszego :*
Ka czuję się okropnie ból jest paskudny do tego doszło ciągniecie szwów i ledwo co chodzę.Co do roczku ja urodziny dzieci robię tylko na słodko ,soki, kawa i wino .Na piątek mam ambitny plan dwa ciasta plus kruche babeczki z owocami a w sobotę tort.Balony kupione, butla z helem ,talerzyki ,kubeczki i serwetki też :) A to dekoracja stołu z zeszłego roku oczywiście po torcie dorośli dostają normalne talerzyki ;)Zobacz załącznik 868996 Zobacz załącznik 868997
Dziękuję :*

Mamy taki sam obrus [emoji16][emoji16][emoji6][emoji6]
 
Do góry