reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gruszka czy klepsydra?

C

czarnaSNOOKI

Gość
no właśnie nie wiem, a osoby które mnie znaja same nie sa wstanie mi pomóc

biust 93
talia 75
biodra 96
ramiona 95

rozmiar biustonosza 65 E lub F, lub 70 F
 

Załączniki

  • 201206222057.jpg
    201206222057.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 260
  • 86756ufgjfgj.jpg
    86756ufgjfgj.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 252
  • 57567jjjjjj.jpg
    57567jjjjjj.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 273
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
właśnie dlatego nie lubię podziału owocowego :o)
Twoje ramiona (mierzy się od zgięcia przy pachach) są węższe od bioder - czyli wg podziału owocowego jesteś gruszką ale masz większy biust musisz zatem trzymać się zasad dotyczących ubioru przy sylwetce - węższe ramiona - szersze biodra. Dodatkowo zwracaj uwagę na biust. Daj znać jeśli chcesz dowiedzieć się trochę więcej na temat możliwości strojów dla ciebie
pozdrawiam
Iza
 
To ja już wykorzystam sylwetkę naszej koleżanki i zapytam, czy do takiej budowy dobre są paski góra dół?

Ja mam może podobną budowę, może nieco większy biust i przyznam się, że czasem chciałabym go zmniejszyć, bo na zdjęciach wychodzę jakby nieforemnie :/
 
droga Pandoprecli,
przepraszam, że odpowiadam dopiero teraz - nawał pracy :tak:

Jeśli masz figurę jak koleżanka powyżej, uważaj z paskami poprzecznymi w dolnej części ciała. Ewentualnie możesz je nosić na bluzkach. Przy większym biuście nie wyglądają one jednak korzystnie, ponieważ rozciągają się w tym miejscu i powodują, że biust wygląda na jeszcze większy. Zależy czy chcesz go eksponować, czy nie :-). Jeśli prześlesz zdjęcie, zastanowimy się nad tym.
Jeśli paski bardzo Ci się podobają, pamiętaj o generalnej zasadzie - węższe paski powodują że przedmiot wydaje się mniejszy - większe powodują, że wydaje się większy

pozdrawiam

Iza
 
Mam ten sam problem co ty Pandoprecli Ale zauważyłam że okrągłe większe dekolty mi służą i o wiele lepiej wygląda w nich mój biust. Ale nie zawsze wiem jak się ubrać by wyglądać dobrze i szczupło.
 
Do góry