reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

H A A L O O ... to ja. Poznajmy się :)

zimka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Styczeń 2009
Postów
150
Miasto
Żary
Dzieki dziewczyny za przyjęcie :)

Coś na początku dużo pisałyście a teraz cieniutko to idzie, mam jednak nadzieje, że rozkręci nam się ten wontek

gastone no niestety to nie mój brzusio ale mój też był ładniusi :-D

może każda coś o sobie kilka słów ? Bo nie widziałam żebyście pisały :-)

Ja jestem mamą od prawie 8 m-cy to moja pierwsza córeczka, staralismy się o nia pół roku i do tego jest zabawna historyjka ale to może kiedy indziej. Mam 25 lat, pracuje w schronisku dla zwierząt od 2 lat, obecnie wróciłam do pracy po macierzyńskim bo za wychowawczy są śmieszne pieniądze no i trzeba było wrócić to raz a dwa szkoda mi było mojej pracy bo naprawde mam świetną żadnych stresów, potrzebuje wolne to mam wolne, ze wszystkim idzie się dogadać :-) no i zawsze to inaczej jak człowiek między ludźmi chociaż codziennie trudno mi zostawić moją niunie. z M jestesmy już prawie 4 lata razem

a to kilka fotek





no to się rozgościłam na dobre hehehe
 
reklama
No i pieknie Zimka zapoczatkowalas przedstawianie sie.
Wiec ja Mam synka,3 latka.Mieszkam od 7 lat w Irlandii.Nie pracuje,jestem matka,zona i kochanka hahah Narazie o pracy nie mysle bo planuje druga fasolinke,wiec nie ma sensu.ale w przyszlosci oczywiscie jak najbardziej bo ile mozna w czterech scianach siedziec.
 
No to jak się przedstawiamy to i ja :tak:
jestem Ania mam 31 lat (prawie 32 :-p) jestem mama 3 urwisów .Prawie 11 letnigo Adama.5.5 rocznej Julki i 13 m-cznego Antoniego zwanego przez wszystkich Tońkiem lub Banderasem:tak:
2 starszych dzieci mam z mał€żeństwa takiego 10 letniego a potem na mojej drodze pojawił się mój Pietruszka czyli Piotrek to była i jest big miłość :tak:i tak sobie razem żyjemy:tak:ijest dobrze:tak:
obecnie od 2 lat mieszkam w szczecinie a prrzez 30 lat mieszkałam w pobierowie nad samym morzem i słyszałam codziennie szum fal i tego mi najbardziej tu brakuje:tak:
przez 10 lat pracowałam jako pracownik socjalny w ośrodku pomocy społecznej teraz jestem na urlopie wychowawczym a że to małe pieniądze to sobie tak zupełnie po cichutku dorabiam w castoramie ale to cicho sza bo to podobno zabronione:rofl2:
 
No wiec i ja sie przedstawie...

Mam na imie Paulina 21 lat, w lutym 22;-) mam córeczke Julie 2,5 roczku-kochany żuczek;-)- Jestem 3 lata po ślubie... mieszkam w polkowicach- i tak zadna z Was nie wie gdzie to jest:no::sorry:- nie pracuje, ale mam zamiar iść do straży miejskiej czekam tylko na poobry i wsio;-):-D
 
to ja tez sie przedsatwię :-)
mam na imię Wiola, jestem mama prawie 9 letniej Julci i prawie 4 letniego Antosia - zwanego często Tośkiem, lub Banderasem :-D...
Polkowiece wiem gdzei sa i Złotoryja tez hihi, mieszkam w malej miejscowosci Szczawno Zdrój i oświetlenie tez na świeta mamy przyzwoite :-p, pracuje w szkole przyszpitlalnej i wiosenek prawie 33 to chyba wszystko
 
to czas na mnie:tak:
mam na imie Natalia, mam 31 lat, jestem mama rocznej Karolinki, jestem lektorem jezyka angielskiego no i mieszkam w Piasecznie (pod Warszawa)
 
to pewnie i mnie się wypadnie przedstawić
Ewka, 25 lat, synuś Jerzyk niedawno świętował półtorej roczku, a Hubertusek ma się urodzić w kwietniu, męzatką jestem juz prawie 3 lata, radosnie sobie studiuję, mieszkam w Krakowie od urodzenia i bardzo mi tu dobrze, co prawda jak załatwiam pozwolenie na budowę to załuję strasznie że nie mam działki pare metrów dalej już w sąsiedniej gminie, ale cóż, takie życie:-)

trochę Was ostatnio zaniedbałam, ale remont już sie powoli kończy więc pewnie będę częściej:)

miłego dzionka!!
 
To i ja sie przedstawie:-p;-):-)
Mam na imie Dorota [ 29 lat], mieszkam w Irlandi, mam czworo wspaniałych pociech [Maurycy-9, Mikołaj-6, Maja-2,5, Maxymilian- 10mieś.] Interesuje sie modą, ale tez czymś zupełnie innym, kocham anioły i wszystko co z nimi związane;-)
 
Hej mam na imię Luiza mam 22 lata,
Siedzę w domku opiekuję się synkiem który urodzil się15.09.09.
12.07.08 wyszłam za mąż, bardzo młodo ale z miłości.
Jesteśmy ze sobą 5 lat.
Moje hobby to wizaż, sztuka, mam talenta plastyczne. :tak:Planuję swoja przyszłość własnie z wizażem. Uwiel\biam to poprostu. narazie jednak makijażuję znajome :-D A mieszkam od urodzenia w Elblągu, dobrze mi tu choć mogłoby być więcej sklepów hehe:-D
 
reklama
Czas na mnie. Mam na imię Iza. Mam 26 lat. Od 4.11.2009 jestem najszczęśliwsza na świecie bo urodziłam córeczkę - Franię. I od tego czasu cały mój świat stanął na głowie ! Całe moje życie to Frania :) I wszystko podporządkowane Frani.
Poza tym , że jestem mamą to z zawodu jestem inżynierem budownictwa lądowego i buduję Warszawę ;-)
Mieszkam pod Warszawą razem z mężem i córeczką. :-)
 
Do góry