reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hallo

reklama
no szkoda Malinki ale nie jestem z Nią na tyle zżyta co by pocieszać,faktycznie nie wiadomo co tam u niej się tak naprawdę dzieję
 
Malina wyprowadza się od M
tyle zakomunikowała i nic nam nie wyjaśniła jak tak mogła ha ha ha
 
wiem, że one do siebie dzwonią i gadają... na ile poważnie to jest to nie wiem, ale coś tam dość się skumplowały.
 
aga mi sie na gg wyświetla chyba mnie szpieguję:evil:
ale Barmanki i tak mi bardzo szkoda:-(
 
ja też z malinką ne byłam blisko, ale ekipa z pomorza się zna. i znają malinkę to czemu cudna confi nie napisała pocieszającego posta? logowała się, więc domniemam, że czytała. moniq też się loguje, a ostani raz pisała 7 lutego. ja tam nie piszę od 3 miesięcy, więc teraz też nie napiszę. ja ich czytam tylko do kawy:-D
 
Barmanka też nic nie pisze, więc nie wiem co u niej, więc nie wiem czemu tak szkoda...

Mi szkoda Malinki, i dobrze napisałaś, "świętym krowom" nie pasuje bo za mało szczegółów daje. :dry:
 
reklama
no, ale widzisz - barmanka też sporo pisze na bb, ale nie na zamkniętym. czemu? bo mało się tam dzieje? czy może nie czuje się dobrze jak wie, że np. taka marzena80 ją czyta do kawy, a nic nie napisze? chyba nikt nie lubi być tylko czytanym... oczywiście, że szkoda mi barmanki, ale to kolejny przykład fałszu na zamknietym
 
Do góry