reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hallo

lepiej nie zaczynam upewnię się ze zamknięte ha ha
a tak poważnie kogoś na początek jeszcze wciągamy??
 
reklama
no i tu pojawia się problem. Obie barrrrrrrrrdzo lubię, ale... Sylwia coś za bardzo zżyta z Agą_K_M i obawiam się przecieków... Daria ostatnio mało pisze. Ja bym się z obiema wstrzymała. Nie twierdzę, że w ogóle ich tu nie chcę, ale chyba wpierw muszę się z nimi spotakć i pogadać. I wtedy zobaczymy jakie nastroje...
 
a widziałaś Kasiu jaka posucha na zamkniętym? prawie wcale nie piszą. czasami przez 3 dni ani jednego postu. a z Malinką do dupy zrobiły. prawie żadna dobrego słowa jej nie powiedziała. chyba tylko aga, tak? bo nie pamiętam. a połowa codziennie się loguje, ale nic nie piszą. pewnie tylko otwarty czytają.
 
reklama
podoba mi się pomysł Marzenki, że sie najpierw z nimi spotka

A Sylwia faktycznie tak z Agą_km ???
 
Do góry