reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

@emotion_sickness A kiedy wyszedł Ci pozytywny test bo ha 19 kwietnia miałam cień cienia. 24 we wtorek zrobiłam bete I wyszła 75 mlU. Ja nadal KP syna i miałam długie cykle OM 7 marzec Ale ciąża będzie z jakieś 3 tygodnie młodsza. I jestem ciekawa na kiedy termin mi wyjdzie. Wolałabym jednak początek stycznia. Mój pierwszy synek jest z początku grudnia 2016;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja pierwsze sn ale zakończone vacum po 40godz, drugie miało być sn ale zero reakcji na kroplowk
@emotion_sickness A kiedy wyszedł Ci pozytywny test bo ha 19 kwietnia miałam cień cienia. 24 we wtorek zrobiłam bete I wyszła 75 mlU. Ja nadal KP syna i miałam długie cykle OM 7 marzec Ale ciąża będzie z jakieś 3 tygodnie młodsza. I jestem ciekawa na kiedy termin mi wyjdzie. Wolałabym jednak początek stycznia. Mój pierwszy synek jest z początku grudnia 2016;)
U mnie cień cienia wyszedł 23.04 beta wtorek 21 środa 45 czwartek 76.
OM 30.03., cykle 26-27 dni od jakiegoś czasu.

To ty jeszcze grudniowe możesz być:)
 
A mnie się wydaje jakbym to zaledwie wczoraj dołączała do styczniówek 2015... a tu już cztery latka upłynęły :)
Pozdrawiam i życzę spokojnych i nudnych dziewięciu miesięcy - Mama Martusi ur. 5.01.2015r.
Btw mam nadzieję do Was dołączyć, ale jeszcze za szybko na test a nie chcę zapeszać :)
 
Cześć dziewczyny :) jak się czujecie?

f2w3dqk3865bg76x.png
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jak widzicie jestem w 4tc. Robiłam dzisiaj bete i wyszła 490. Niestety nie podali norm. Dlatego pytam Was czy ta wartość jest dobra?
Staraliśmy się z mężem o dziecko 38 miesięcy i dlatego wszystkim się tak przejmuje.

f2w3dqk3865bg76x.png
 
reklama
@olakaczmarek7 O dziwo czuje się bardzo dobrze, jedynie zdarza się że w ciągu dnia dopada mnie ból głowy. Z synem do 16 tygodnia normalnie łeb mi rozsadzalo póki co nie jest najgorzej. Najchętniej to bym spała ale mam prawie 17 miesięcznego smyka więc ciężko zorganizować jakąś drzemkę ;) :)
 
Do góry