reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

@olakaczmarek7 O dziwo czuje się bardzo dobrze, jedynie zdarza się że w ciągu dnia dopada mnie ból głowy. Z synem do 16 tygodnia normalnie łeb mi rozsadzalo póki co nie jest najgorzej. Najchętniej to bym spała ale mam prawie 17 miesięcznego smyka więc ciężko zorganizować jakąś drzemkę ;) :)
Ja mam prawie 4rolatka i 5,5 latke:)
Też masakra.
Lekarz kazał leżeć, Duphaston dostałam, ale szans nie ma najmniejszych na to:/
 
reklama
Duphaston przyjmujesz miałaś jakieś plamienia? Czy może jakieś straty. Ja na chwilę obecną sumplemntuje kwas foliowy I magne b6 bo mnie łydki bolą . :p taki urok ciąży. Przy pierwszej to pierwszy trymestr cały czas spalam:D A teraz nie da rady oczy na zapałki ;)
 
Nieśmiało dołącze....8 cykli starań, po drodze ciąza biochemiczna w 3 cyklu....dlatego na razie ostrozna radość termin z kalkulatorow 10 stycznia
 

Załączniki

  • IMG_20180501_071235.jpg
    IMG_20180501_071235.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 308
@olakaczmarek7 O dziwo czuje się bardzo dobrze, jedynie zdarza się że w ciągu dnia dopada mnie ból głowy. Z synem do 16 tygodnia normalnie łeb mi rozsadzalo póki co nie jest najgorzej. Najchętniej to bym spała ale mam prawie 17 miesięcznego smyka więc ciężko zorganizować jakąś drzemkę ;) :)
Ooo! A ja mam odwrotnie. Spać nie mogę. Budzę się o 4-5 i koniec spania dlatego w ciągu dnia chodzę jak zombie. Oprócz tego to na razie jest dobrze.
 
Duphaston przyjmujesz miałaś jakieś plamienia? Czy może jakieś straty. Ja na chwilę obecną sumplemntuje kwas foliowy I magne b6 bo mnie łydki bolą . :p taki urok ciąży. Przy pierwszej to pierwszy trymestr cały czas spalam:D A teraz nie da rady oczy na zapałki ;)
Ja biore duphaston 2x1, folik i bromergon 0,5 bo niestety prolaktyna trochę za wysoka była.
 
Duphaston przyjmujesz miałaś jakieś plamienia? Czy może jakieś straty. Ja na chwilę obecną sumplemntuje kwas foliowy I magne b6 bo mnie łydki bolą . :p taki urok ciąży. Przy pierwszej to pierwszy trymestr cały czas spalam:D A teraz nie da rady oczy na zapałki ;)
Poprzednie dwie zagrożone od początku i na duphastonie. Pierwsza leżącą do 20i później znowu od 30 tyg (krwawienia, krwiak)

Z synem też do 3miesiaca.

Więc teraz z automatu duphaston magnez +plamienia i bóle brzucha.
 
Dobrze że są takie czasy i są leki podtrzymujące ciążę. Z synem nie miałam żadnych plamien, mam nadzieję że ta ciaza też przebiegnie na spokojnie. Jedynie musiałam ciśnienie kontrolować bo miałam podwyższone ale obyło się bez leków. Ja do pracy przeważnie wstaje o 4 rano jak wracam do domu to zasypiam na stojąco a muszę pilnować mojego Urwisa bo on w miejscu 1 minuty nie usiedzi:D
 
Cześć mamusie :) tak od czasu do czasu zagladam na forum i gratuluję wszystkim fasolki :) ja tak srednio raz na pol roku schizuję, ze jestem w ciaży :/ Mam juz w domu dwojkę lobuzow. Czekam na okres, nigdy nie liczę co do dnia, ale juz chyba powinnam dostac. Jak minela Wam nocka?
 
reklama
Do góry