reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Nie ma co porównywać wartości bety u jednej rośnie szybciej u drugiej wolniej I nie wskazuje to jednoznacznie na jakieś nie prawidłowosci lub ciąże mnogie. Najważniejsze że jest przyrost. Trzeba się umówić do ginekologa I to lekarz Wam potwierdzi czy ciąża rozwija się prawidłowo.
 
reklama
No i polecam nie umawiać się za szybko do ginekologa. Bo nie wiele zobaczycie A potem nie potrzebny stres że nie ma jeszcze serduszka. 19 kwietnia zobaczyłam na teście cień cienia. 24 kwietnia test z krwi wyszedł na poziomie 75mlU. Pierwsza wizytę u ginekologa umówiłam dopiero na 16 maja obstawiam że będzie to coś koło 8 tygodnia więc już napewno powinno być wszystko ładnie widać.
 
No i polecam nie umawiać się za szybko do ginekologa. Bo nie wiele zobaczycie A potem nie potrzebny stres że nie ma jeszcze serduszka. 19 kwietnia zobaczyłam na teście cień cienia. 24 kwietnia test z krwi wyszedł na poziomie 75mlU. Pierwsza wizytę u ginekologa umówiłam dopiero na 16 maja obstawiam że będzie to coś koło 8 tygodnia więc już napewno powinno być wszystko ładnie widać.
Ja ze względu na to, że mieliśmy problemy z zajściem w ciąże i mam też problemy zdrowotne to ginekolog poprosiła, żebym była w środę, a to będzie 5tc+2dni.
 
A no to lepiej iść wcześniej... ja to się już doczekac nie mogę swojej wizyty aż podjerze swoją fasolkę ;)
 
5/6 tydzień tak obstawiam,lekarz mi dokładnie powie na wizycie, ja nadal KP syna i miałam długie cykle aż po 50 dni.
 
Odebrałam wynik bety. Z 490 na 1007 (105%) po 48h. Nie za szybko rośnie?
ważne zE jest przyrost, średni chyba ma być 112% więc jest dobrE :)

No i polecam nie umawiać się za szybko do ginekologa. Bo nie wiele zobaczycie A potem nie potrzebny stres że nie ma jeszcze serduszka. 19 kwietnia zobaczyłam na teście cień cienia. 24 kwietnia test z krwi wyszedł na poziomie 75mlU. Pierwsza wizytę u ginekologa umówiłam dopiero na 16 maja obstawiam że będzie to coś koło 8 tygodnia więc już napewno powinno być wszystko ładnie widać.
u mnie podobnie, mam
WiZytę na 7tydzień, ta już byłam ale wiedziałam że nic poza ,kropkiem, nie zobaczę.
Ja ze względu na to, że mieliśmy problemy z zajściem w ciąże i mam też problemy zdrowotne to ginekolog poprosiła, żebym była w środę, a to będzie 5tc+2dni.
będzie kropek :)
 
Ja w obu ciązach bylam przed koncem 6.tygodnia i w obu przypadkach bylo widac serduszko :)
 
reklama
@venus27 nie u wszystkich ciąża przebiega książkowo, pójdzie się za szybko A potem płacz i stres bo nie ma serduszka. Co tam Kochane dziś porabiacie? Ja syna odstawiłam do teściowej. Mam cudowną ciszę w domu, chyba w końcu się dziś wyśpię :D
 
Do góry