reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

@venus27 nie u wszystkich ciąża przebiega książkowo, pójdzie się za szybko A potem płacz i stres bo nie ma serduszka. Co tam Kochane dziś porabiacie? Ja syna odstawiłam do teściowej. Mam cudowną ciszę w domu, chyba w końcu się dziś wyśpię :D
Odpoczynek, spacer i odpoczynek od poniedziałku do pracy także trzeba korzystać!
 
reklama
Gratulacje dla przyszłych mamusi,życzę spokojnych i radosnych 9 miesięcy.Równo rok temu sama czekałam na okres.10 maja ujrzałam 2 kreseczki,a synuś urodził się 13 stycznia.Przed wami piękny okres:)
 
Pewni, że u każdej jest inaczej, ale plus tego, że sięidzie wcześniej jest taki, że lekarz przepisze jakieś wspomagające leki,szczególnie jeśli ktos się długo starał, albo jest po przejściach. Jeśli wszystko ok to oczywiście lepiej później, tylko jeszcze trzeba mieć cierpliwość!! ;) A ja chora :( okresu brak,ale jutro zrobię test... Może choroba opóźniła. Ja jadę z moimi urwisami, bo muszę im zorganizować dzień, chociaż prawie chodzę do tyłu. Niestety przy dzieciach się nie choruje ;) miłego dnia!
 
U mnie długo było dobrze, ideal niemowlaka, spała i jadła ;) ale jak zaczęła chodzić skończył się święty spokój - robiła mi rzeczy, których nie znałam przy starszej córce, szkodnik mały :)i do teraz tak jest , na chwilę z oka spuścić się nie da, upilnować ciężko, wszędzie łapki wkłada :) z wyglądu aniołek, blond loczki i duże oczyska a charakter diabełka :)
 
U mnie długo było dobrze, ideal niemowlaka, spała i jadła ;) ale jak zaczęła chodzić skończył się święty spokój - robiła mi rzeczy, których nie znałam przy starszej córce, szkodnik mały :)i do teraz tak jest , na chwilę z oka spuścić się nie da, upilnować ciężko, wszędzie łapki wkłada :) z wyglądu aniołek, blond loczki i duże oczyska a charakter diabełka :)
Oooo to tak jak moja [emoji23][emoji23] tylko moja jeszcze lysolek [emoji33][emoji33][emoji33] a ile ma ząbków ? Wcześnie zaczęła zabkowac ? Jak ma na imię ?
 
Hej. [emoji4] nieśmiało Was podczytuję, bo jest szansa, że dołączę. [emoji4]
Póki co czekam jeszcze żeby zrobić test. Ile dni po owu u Was było coś widać? Bo ja dopiero jeden okres po ciąży miałam i nie mam pojęcia jak długi cykl bym mogła teraz mieć.
Ogólnie to nie planowaliśmy jeszcze dziecka, bo 10 miesięcy temu miałam cc, ale trochę nas poniosło no i... Jest opcja, że synek doczeka się rodzeństwa wcześniej niż zakładaliśmy. [emoji3]
Dziękuję za odpowiedzi!
Lipcowa mama 2017
 
reklama
Hej. [emoji4] nieśmiało Was podczytuję, bo jest szansa, że dołączę. [emoji4]
Póki co czekam jeszcze żeby zrobić test. Ile dni po owu u Was było coś widać? Bo ja dopiero jeden okres po ciąży miałam i nie mam pojęcia jak długi cykl bym mogła teraz mieć.
Ogólnie to nie planowaliśmy jeszcze dziecka, bo 10 miesięcy temu miałam cc, ale trochę nas poniosło no i... Jest opcja, że synek doczeka się rodzeństwa wcześniej niż zakładaliśmy. [emoji3]
Dziękuję za odpowiedzi!
Lipcowa mama 2017
Cześć :) u mnie 11dni po owulacji wyszły 2 piękne kreski
 
Do góry