reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

Cześć dziewczyna ja tez po wizycie i dobre wieści niosę [emoji6] dzidzia ma ponad 3 cm ma się dobrze śmiesznie główka machalo jak było usg i serduszko biło. [emoji6] czekamy na prentalne które mam 13 lipca. Krwiak duzy się wchłonął zostały jakieś małe nadal mam brac dupka do końca 3 miesiaca. I zdjęcie mojego grubaska ;) słaba jakość usg tZobacz załącznik 873362
 
reklama
Masz uważać bo to że chorowalas na ospa nie chroni przed polpascem. Wiem bo przeszłam jedno i drugie

Z tego co mi wiadomo to półpaścem nie możesz się zarazić od kogoś. Osoba z półpaścem zaraża, ale ospą. Ja tak zaraziłam mojego syna ospą jak miał dwa lata.
Półpasiec może mieć każdy, kto już kiedyś chorował na ospę w dowolnym momencie życia.

Wirm, ze to glupie ale jakos mam opory przed tym, ze mam za darmo tylko dlatego ze wpisal ze z moim dzieckiem jest cos nie tak mimo ze jest ok. A on na tym na pewno swoje zarobi bo ma prywatna klinike i kazdej proponuje darmowe prenatalne mimo, ze sie nie naleza. I wole zeby moj lekarz prowadzacy mi je wykonal. A 250 zl mi nie szkoda mu zaplacic bo to super lekarz a i tak chodze na nfz do niego. Zobaczymy na kiedy bede miala u niego termin prenatalnych bo chyba dwa razy obok siebie bezsensu robic.

Ja bym nie poszła skoro nie ma wskazań. Chyba, że nasz jakieś obawy.

Super ciuszki :) Właśnie dziewczyny! Jaki rozmiar ubranek kupujecie na początek?

I pomóżcie proszę! Strasznie męczą mnie bóle głowy. Co może pomóc? :(

To u mnie też częsty temat. Amol jest spoko i jeszcze mam taką maść na wszystko ;) kura San się nazywa i stosuję ją w ciąży na wszystkie dolegliwości. Ziółka takie z kamforą


A u mnie już dobrze. Poleżałam i bóle minęły. Chyba mój organizm chce żebym zwolniła tempo...

Gratuluję wizyt!
 
Z tego co mi wiadomo to półpaścem nie możesz się zarazić od kogoś. Osoba z półpaścem zaraża, ale ospą. Ja tak zaraziłam mojego syna ospą jak miał dwa lata.
Półpasiec może mieć każdy, kto już kiedyś chorował na ospę w dowolnym momencie życia.



Ja bym nie poszła skoro nie ma wskazań. Chyba, że nasz jakieś obawy.



To u mnie też częsty temat. Amol jest spoko i jeszcze mam taką maść na wszystko ;) kura San się nazywa i stosuję ją w ciąży na wszystkie dolegliwości. Ziółka takie z kamforą


A u mnie już dobrze. Poleżałam i bóle minęły. Chyba mój organizm chce żebym zwolniła tempo...

Gratuluję wizyt!
Jak znioslas jazdę samochodem do Cro ? Ja jadę w piątek ...
 
Gratuluję pięknych dzieciaczkow :)
Wiecie, przez weekend uspokoiły mu sie wymioty i już myslalam, ze może mam je za sobą, ale niestety. Zaczęło się wczoraj po południu i dziś znów co zjem to zwracam. Rano napilam się tylko wody i id razu do toalety... A już miałam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
 
Gratuluję pięknych dzieciaczkow :)
Wiecie, przez weekend uspokoiły mu sie wymioty i już myslalam, ze może mam je za sobą, ale niestety. Zaczęło się wczoraj po południu i dziś znów co zjem to zwracam. Rano napilam się tylko wody i id razu do toalety... A już miałam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
Łącze się w bólu... Zamiast mnie puszczać to jeszcze gorzej jest...ciągle mam głowę tym zaprzątniętą. Do tego wydaje mi się ze mam zaparciaml. Już leże w łóżku cały dzień coś robiłam i jestem padnięta..
 
Dziewczyny pozazdrościłam Wam, że już coś macie dla malucha i zrobiłam dziś napad na lumpka [emoji23]
20180703_194338.jpg
20180703_194252.jpg
20180703_194213.jpg
20180703_194112.jpg
20180703_194014.jpg
 

Załączniki

  • 20180703_194338.jpg
    20180703_194338.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 314
  • 20180703_194252.jpg
    20180703_194252.jpg
    59,4 KB · Wyświetleń: 314
  • 20180703_194213.jpg
    20180703_194213.jpg
    45 KB · Wyświetleń: 315
  • 20180703_194112.jpg
    20180703_194112.jpg
    52,2 KB · Wyświetleń: 316
  • 20180703_194014.jpg
    20180703_194014.jpg
    43,4 KB · Wyświetleń: 315
Łącze się w bólu... Zamiast mnie puszczać to jeszcze gorzej jest...ciągle mam głowę tym zaprzątniętą. Do tego wydaje mi się ze mam zaparciaml. Już leże w łóżku cały dzień coś robiłam i jestem padnięta..
Też juz jestem w łóżku. Obawiam się czy przez te moje wymioty to dziecko ma się czym żywić... bo dziś to dosłownie zwróciłam wszystko co zjadłam.

Dziewczyny pozazdrościłam Wam, że już coś macie dla malucha i zrobiłam dziś napad na lumpka [emoji23]Zobacz załącznik 873392Zobacz załącznik 873393Zobacz załącznik 873394Zobacz załącznik 873395Zobacz załącznik 873396
Super ubranka :) opłaca się chodzić na łowy ;)
 
reklama
Do góry